Sierpniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Misja Stone”, “One Piece” oraz “Heartstopper”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Otrzymaliśmy z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc sierpień 2023. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.

Pora na prawdziwą akcję! W sierpniu na Netflix potowarzyszymy Gal Gadot w Misji Stone, której celem jest ochrona niezwykle cennego, ale też niebezpiecznego zasobu o kryptonimie „Serce” przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Netflix filmy

Netflix filmy

 

Podczas gdy z agentką Stone udamy się w podróż do Maroko, Portugalii i Islandii, załoga Słomkowego Kapelusza z serialu One Piece zabierze nas na pełną przygód morską wyprawę w poszukiwaniu legendarnego skarbu.

Netflix seriale

 

Serce zabije szybciej również za sprawą premiery 2. sezonu Heartstoppera i czekającej na Nicka i Charliego wycieczki do… Paryża!

Netflix seriale

 

Dla tych, którzy poszukują lokalnych akcentów, czekają dwie polskie premiery – kino akcji w Operacji: Soulcatcher oraz kontynuacja historii znanych już bohaterów w Miłości do kwadratu bez granic.

Netflix

Netflix

 

 

Netflix

 

 

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner