Premiery w ofercie Netflix Polska – „The 100”, „Warrior Nun” i „Thiago Ventura: Uliczna filozofia”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy serial, stand-up oraz nowy odcinek serialu The 100.

Dzisiejsze nowości

Netflix filmy Thiago Ventura: POKAS / Thiago Ventura: Uliczna filozofia (2020)
film – 1g22m

Thiago Ventura żartobliwie opowiada o dorastaniu w biednej dzielnicy, problemach społecznych i tym, że czyny znaczą o wiele więcej niż słowa.

W ofercie od: 2020-07-02

Netflix seriale Warrior Nun (2020)
serial

Osierocona nastolatka budzi się w kostnicy. Odkrywa, że jako Powierniczka Aureoli dla tajnego zakonu zakonnic polujących na demony dysponuje teraz supermocami.

Sezon 1.: 10 odcinków od 2.07.2020

Netflix seriale

6 odcinek 7. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-7 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Twórcy: Jason Rothenberg

 

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

Sezon 7: Anomalia ujawnia swoją prawdziwą naturę, konflikt nie ustaje i pojawiają się nowe nieprawdopodobne zagrożenia. Czy w takich warunkach Clarke zdoła zaprowadzić pokój?

S7O6 – 6. Nakara – 41 min

Netflix seriale

Uwięziona Diyoza robi wszystko, by uciec z Bardo, Indra mierzy się z animozjami w Sanctum, a ekipa Clarke znajduje coś kłopotliwego na nowej planecie.

 

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie od 9, 17 i 26 lipca 2020r.


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix ogłasza nowy miniserial o szkolnych latach Colina Kaepernicka —„Colin in Black & White”

🌞Premiery w ofercie Netflix Polska w lipcu 2020🌞

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner