Netflix udostępnia oficjalny zwiastun i fotosy z drugiej części slashera “W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Facebooktwitter

Netflix film

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i fotosy z drugiej części slashera
W lesie dziś nie zaśnie nikt.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2  to kontynuacja pierwszego polskiego slashera, w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego, na podstawie scenariusza stworzonego przez niego i Mirellę Zaradkiewicz.

Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to przewrotna, ironiczna, groteskowa i krwawa historia o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu samego siebie w świecie, w którym zdecydowanie więcej nas dzieli niż łączy.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 | Zwiastun

 

  • W rolach głównych wystąpili: Mateusz Więcławek (Adaś), Julia Wieniawa (Zosia), Zofia Wichłacz (Wanessa), Andrzej Grabowski (Sierżant Waldek), Lech Dyblik (Janusz), Sebastian Stankiewicz (Mariusz), Wojciech Mecwaldowski (Oliwier), Izabela Dąbrowska (Janeczka), Robert Wabich (Sławek).
  • Twórcy: Bartosz M. Kowalski (reżyser, współscenarzysta), Mirella Zaradkiewicz (współscenarzystka, producentka kreatywna), Jan Kwieciński (producent), Cezary Stolecki (operator obrazu), Łukasz Trzciński (scenograf), Weronika Orlińska (kostiumografka), Waldemar Pokromski (charakteryzator), Wanda Kędzierzawska (charakteryzatorka FX), Radosław Ochnio (operator dźwięku), Marta Wojciechowicz (reżyserka obsady).
  • Produkcja: Akson Studio
  • Premiera: 27 października 2021 

Netflix film

Netflix film

Netflix film

Netflix film

O Akson Studio

Założone w 1992 roku Akson Studio jest jednym z czołowych domów produkcyjnych w Polsce. Współpracowało z takimi wyjątkowymi twórcami jak Andrzej Wajda, Jan Komasa, Jerzy Skolimowski i wielu innych. Przez prawie 30 lat Akson Studio z sukcesem wyprodukowało blisko 100 filmów i seriali, pośród których znalazły się takie dzieła jak nominowany do Oscara Katyń (reż. Andrzej Wajda), zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na Berlinale Tatarak (reż. Andrzej Wajda), czy jedna z największych produkcji w historii polskiej kinematografii Miasto 44 (reż. Jan Komasa). Pośród ostatnich dokonań Akson Studio znalazły się filmy wybitnych młodych twórców jak wielokrotnie nagrodzony w Polsce i za granicą Atak paniki (reż. Paweł Maślona) czy Jak najdalej stąd (reż. Piotr Domalewski). Współpraca z Netflix zaowocowała takimi tytułami jak W lesie dziś nie zaśnie nikt (reż. Bartosz M. Kowalski) oraz Sexify (Piotr Domalewski & Kalina Alabrudzińska).

O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

HBO publikuje pierwszy teaser serialu „Ród smoka”. Produkcja powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina „Ogień i krew”

🎃 Październikowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🎃

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner