🎃 Październikowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali 🎃

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

Netflix

Netflix: Żegnamy wrzesień, witamy jesień!

W tym miesiącu na Netflix czeka nas przede wszystkim premiera polskiego filmu „Hiacynt” nagrodzonego za scenariusz Marcina Ciastonia na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przygotowaliśmy nie lada gratkę dla wielbicieli Lady Di – muzyczną historię „Diana: Musical” o życiu królowej wszystkich serc. Z kolei w trzecim sezonie serialu „Ty” poznamy dalsze losy osobliwej pary – Love i Joe – którzy sprawdzą się w roli rodziców.

Netflix filmy

Netflix

Netflix seriale

W październiku zobaczymy również film „Armię złodziei„, kontynuację głośnej „Armii umarłych” od Zacka Snydera. Nie zapomnieliśmy także o nadchodzącym Halloween! Na Netflix pojawi się nowość od twórców „Stranger Things” – horror „Ktoś jest w twoim domu” i film o krwiożerczych wampirach z Los Angeles – „Nocne kły„. Fani grozy z pewnością ucieszą się również z drugiej części polskiego slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Netflix filmy

Netflix seriale

Netflix

W najnowszym odcinku Netflix Studio porozmawiamy o tytułach dla nastolatków – naszych ulubionych serialowych szkołach, o fenomenie tego rodzaju fabuły, o uczniach i nauczycielach oraz o obrazie młodzieży i jego przełożeniu na realia.

Nowości na Netflix | Październik 2021


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...