Netflix: Misja Stone – zwiastun nowego filmu z Gal Gadot w roli głównej

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix udostępnił trailer hitu z Gal Gadot i Jamiem Dornanem.

Poznaj agentkę specjalną Rachel Stone, która jako jedyna może zapobiec utracie przez potężną tajną organizację jej niezwykle cennego, ale też niebezpiecznego zasobu o kryptonimie „Serce”.

O filmie

Wydaje się, że Rachel Stone (Gal Gadot)  jest mało doświadczonym technikiem w elitarnej jednostce MI6, kierowanej przez głównego agenta Parkera (Jamie Dornan). Jej zespół MI6 nie wie, że Stone faktycznie pracuje dla Charter – tajnej organizacji pokojowej. Jest ona tak tajna, że nawet inny szpiedzy nie mają pojęcia o jej istnieniu. Organizacja ta  wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do zwalczania globalnych zagrożeń.

Rachel została wyszkolona na doskonałą profesjonalistkę: agentkę, która realizuje misje, wierzy liczbom i nikomu nie ufa. Kiedy rutynowa misja zostaje przerwana przez tajemniczą hakerkę Keyę Dhawan (Alia Bhatt), dwa życia Rachel – jako technika i jako szpiega – wchodzą na kolizyjny tor.

 

Netflix filmy

Netflix filmy

Netflix filmy

 

Rachel walczy, by ochronić Charter i  pokonać przeciwności losu. W tych zmaganiach człowieczeństwo Rachel może być jej największym atutem.

  • REŻYSERIA: Tom Harper
  • SCENARIUSZ: Greg Rucka,  Allison Schroeder
  • PRODUCENCI: David Ellison, Dana Goldberg, Don Grange (Skydance), Bonnie Curtis, Julie Lynn (Mockingbird), Gal Gadot, Jaron Varsano (Pilot Wave)
  • PRODUCENCI WYKONAWCZY: Patty Whitcher, Tom Harper, Greg Rucka
  • OBSADA: Gal Gadot, Jamie Dornan, Alia Bhatt, Sophie Okonedo, Matthias Schweighöfer, Jing Lusi, Paul Ready

 

Film Misja Stone zadebiutuje 11 sierpnia w ofercie Netflix.

 

Zdjęcia zza kulis

 

Netflix filmy

Netflix filmy

 

 

Informacje o serwisie Netflix:

Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzystają 233 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

Sandra Drzymalska oraz Maria Dębska dołączają do obsady Pana Samochodzika i Templariuszy. Znamy datę premiery, !

Czerwiec w ofercie HBO Max | 16 – 30 czerwca | oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner