“Tajna inwazja” – thriller szpiegowski od Marvel Studios debiutuje dziś w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Szpiegowska intryga, niepewność i poważne zagrożenie. „Tajna inwazja” to pierwsza taka produkcja od Marvel Studios, która wciągnie nie tylko fanów uniwersum. Serial już dziś debiutuje w Disney+. O jego wyjątkowości stanowi nie tylko gatunek, ale także gwiazdorska obsada. Premierowe odcinki będą udostępniane co tydzień w środę.

Tajna inwazja to thriller szpiegowski, w którym śledzimy historię Nicka Fury’ego, który dowiaduje się o planowanym ataku wrogiej frakcji Skrulli na Ziemię. O wsparcie zwraca się m.in. do Everetta Rossa, Marii Hill i zaprzyjaźnionego Skrulla – Talosa. Rozpoczyna się gra z czasem, a stawka jest wysoka. Intryga, napięcie, a do tego zmiennokształtni Skrulle, którzy mogą wcielić się w każdą postać – to wszystko sprawia, że nikomu nie można zaufać.

Disney+ seriale

Całości dopełni rewelacyjna obsada, dobrze znana nie tylko fanom MCU. W rolę Nicka Fury’ego ponownie wcieli się niezastąpiony Samuel L. Jackson, a agenta FBI Everetta Rossa odegra Martin Freeman. Oprócz tego na ekranie widzowie zobaczą również Emilię Clark (jako G’iah), Olivię Colman (jako Sonyę Falsworth) czy Dona Cheadle (jako pułkownika Jamesa Rhodesa).

 

Disney+ seriale

Zapowiada się serial inny niż dotychczasowe produkcje Marvel Studios. Kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać w Disney+ w każdą środę.

 

 

 

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.

 


 

Polecamy również

Netflix: Misja Stone – zwiastun nowego filmu z Gal Gadot w roli głównej

Sandra Drzymalska oraz Maria Dębska dołączają do obsady Pana Samochodzika i Templariuszy. Znamy datę premiery, !

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner