Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 1 lutego 2020

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na luty 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś dwa nowe filmy a jeden znowu trafił do oferty.

Znowu w HBO GO

Dumbo (1941) | film animowany, familijny | 61m | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.2/10

Dumbo, odważne słoniątko o gigantycznych uszach stara się wzbić na szczyty sławy. Pomaga mu w tym nie tylko wyjątkowe uszy, ale również jego najlepszy przyjaciel – sprytny gryzoń Timothy Q. Mysz. Dumbo to emocjonujące i wzruszające widowisko dla widzów w każdym wieku. Z okazji 70. rocznicy premiery filmu, przygody jedynego na świecie latającego słonika zostały poddane cyfrowej obróbce. Nagrodzona Oscarem muzyka oraz inspirujące przesłanie o znaczeniu przyjaźni i wiary we własne możliwości zyskały w odnowionej wersji zupełnie nowy wymiar.
Reżyseria: Ben Sharpsteen
Kraj: USA


Dzisiejsze nowości


Hardkor Disko
(2014) | film, dramat | 85m | 18+ | polska produkcja
IMDb: 5.6/10

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia… „Hardkor Disko” to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy serialu HBO „Ślepnąc od świateł”, a także kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Mister D. (projekt pisarki Doroty Masłowskiej z gościnnym udziałem m.in. top modelki Anji Rubik), Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala – Defto.

Reżyseria: Krzysztof Skonieczny
Obsada: Marcin Kowalczyk, Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska, Janusz Chabior, Ewa Skonieczna
Kraj: PolskaGeneza
/ GENESIS / DIR. PHILIPPE LESAGE (2018) | film, dramat, romantyczny | 125m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Guillaume (Théodore Pellerin) jest szesnastolatkiem, który mieszka w szkole z internatem. Jest jednym z popularniejszych osób w klasie. W pewnym momencie chłopak powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że jest coraz bardziej zafascynowany swoim najlepszym przyjacielem. Jego starsza siostra – Charlotte (Noée Abita) – uzmysławia sobie, że źle ulokowała swoje uczucia, kiedy jej chłopak zaczyna przebąkiwać o chęci zmiany ich relacji na otwarty związek. Natomiast dwunastoletni Félix (Édouard Tremblay-Grenier) zakochuje się w swojej rówieśniczce Beatrice (Émilie Bierre) podczas wakacyjnego obozu.Kanadyjski melodramat o pierwszych porywach serca. Bohaterami filmu Philippe’a Lesage’a (Les démons) jest trójka młodych ludzi przeżywających swoją pierwszą miłość. Każde z nich, targane hormonami, próbuje odnaleźć się w swoich uczuciach i emocjach. Ciekawe role w filmie tworzą Noée Abita (Niezatapialni), Théodore Pellerin (Wymazać siebie), Édouard Tremblay-Grenier (Wygłodniali), Pier-Luc Funk (Vic + Flo zobaczyły niedźwiedzia) oraz Emilie Bierre (Catimini). Produkcja była pokazywana na wielu festiwalach filmowych – w tym Locarno i Sztokholmie.

Reżyseria: Philippe Lesage
Obsada: Noée Abita, Paul Ahmarani, Emilie Bierre, Marc Beaupré, Pier-Luc Funk, Emilie Bierre, Édouard Tremblay-Grenier, Émile Bilodeau, Théodore Pellerin
Kraj: Kanada


Polecamy również

Luty 2020 w ofercie HBO GO – nowe filmy, seriale, lista tytułów i zwiastuny

Premiera nowego odcinka serialu „Star Trek: Picard” w ofercie Amazon Prime Video Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner