Netflix: The Crown 3 | Stając się królową (wideo)

Facebooktwitter


Netflix zaprezentował materiał wideo, w którym gwiazdy serialu The Crown opowiadają o przemianie Olivii Colman w postać Królowej Elżbiety II.

Członkowie obsady i ekipy z planu serialu The Crown opowiadają o serialowej przemianie Olivii Colman w Królową Elżbietę II.

Podczas gdy Królowa Elżbieta II (Olivia Colman) stara się nadążyć za szybkim tempem zmian w Wielkiej Brytanii, członkowie jej rodziny wciąż zmagają się z wymaganiami monarchii i wyzwaniami w życiu osobistym.

Sezon 3 serialu jest już dostępny na Netflix.


The Crown (2016) | serial, sezon 1-3 |  UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | 8,48 / 10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Opis Netflix: Serial ukazuje kulisy wielkich namiętności i walk o polityczne wpływy na dworze królowej Elżbiety II, a także wydarzenia, które kształtowały historię drugiej połowy XX w.

W rolach głównych: Olivia Colman, Helena Bonham Carter, Tobias Menzies
Twórca: Peter Morgan

Złoty Glob dla najlepszego serialu dramatycznego, a także nagrody Emmy dla Claire Foy i Johna Lithgowa.Sezon 1: Młodziutka Elżbieta wstępuje na tron i musi nauczyć się godzić ze sobą sprawy wielkiej polityki i życie prywatne. Nigdy nie przypuszczała, że będzie to aż tak trudne.

Sezon 2: Rozpoczyna się nowa epoka, a królowa Elżbieta usiłuje odnaleźć się w zmieniającym się świecie, jednocześnie walcząc o monarchię i swoje małżeństwo.

Sezon 3.: 10 odcinków od 17.11.2019 – W latach 60. i 70. XX wieku brytyjska rodzina królewska zmaga się z konfliktami i zdradą, starając się podtrzymać tradycje w obliczu zmieniającego się świata.

Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy historyczne, Dramaty telewizyjne, Filmy kostiumowe

Obsada sezon 3.: Olivia Colman, Helena Bonham Carter, Tobias Menzies, Claire Foy, John Lithgow, Matt Smith, Vanessa Kirby, Jared Harris, Victoria Hamilton, Eileen Atkins, Jeremy Northam, Alex Jennings, Ben Miles, Pip Torrens, Will Keen, Harry Hadden-Paton, Daniel Ings, Greg Wise, Harriet Walter, Lia Williams, Matthew Goode, Anton Lesser, Ben Daniels, Jason Watkins, Josh O’Connor, Charles Dance, Marion Bailey, Erin Doherty, Emerald Fennell

Królowa Elżbieta II (Olivia Colman) musi stawić czoła przemianom w Wielkiej Brytanii, podczas gdy jej rodzina jest rozdarta między powinnościami wobec monarchii a osobistymi pragnieniami.

W trzecim sezonie The Crown królowa Elżbieta (Olivia Colman) i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. – Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Królowa Elżbieta (Olivia Colman) stawia czoła szybko zmieniającej się Wielkiej Brytanii, a jej rodzina nadal walczy z panującymi zasadami monarchii i pragnieniami rozpadającego się życia osobistego.

Autorem scenariusza serialu jest Peter Morgan, a w głównych bohaterów wcielili się: Helena Bonham Carter (księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (książę Filip), Josh O’Connor (książę Karol), Erin Doherty (księżniczka Anna), Ben Daniels (lord Snowdon), Jason Watkins (premier Harold Wilson) oraz Charles Dance (lord Mountbatten).


Polecamy również

Netflix: Irlandczyk, najnowszy zwiastun produkcji Martina Scorsese

Amazon Prime Video: Oficjalny zwiastun czwartego sezonu serialu „The Expanse”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner