Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (26.04.2019)

Facebooktwitter

netflix She-Ra and the Princesses of Power S2
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś nowe sezony seriali:

drugi sezon She-Ra and the Princesses of Power / She-Ra i księżniczki mocy (2018) | serial animowany, sezon 1-2 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 7.1/10

Opis Netflix: Adora znajduje magiczny miecz i odkrywa, że jest legendarną bohaterką She-Rą. Dołącza więc do sił Rebelii, ale jej najlepsza przyjaciółka pozostaje wierna złej Hordzie.

„She-Ra i księżniczki mocy” to opowieść o sierocie imieniem Adora (Carrero), która porzuca poprzednie życie w złej Hordzie, gdy odkrywa magiczny miecz przemieniający ją w legendarną wojowniczą księżniczkę — tytułową She-Rę. Bohaterka odnajduje nową rodzinę po stronie Rebelii i mobilizuje grupę magicznych księżniczek do walki ze złem.

W rolach głównych: Aimee Carrero, AJ Michalka, Marcus Scribner
Obsada: Aimee Carrero, AJ Michalka, Marcus Scribner, Karen Fukuhara, Reshma Shetty, Lorraine Toussaint, Keston John, Lauren Ash, Christine Woods, Morla Gorrondona, Antony Del Rio, Dana Davis, Grey Griffin, Genesis Rodriguez, Jordan Fisher, Vella Lovell, Merit Leighton, Sandra Oh, Krystal Joy Brown,
Gatunki: Filmy animowane, Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Superbohaterowie, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Błyskotliwe, Fantazyjne, Emocjonujące

Sezon 1 (13 odcinków): Adora znajduje magiczny miecz i odkrywa, że jest legendarną bohaterką o imieniu She-Ra. Dołącza do buntowników, ale jej najlepsza przyjaciółka zostaje po stronie zła.

Sezon 2 (7 odcinków): Adora trenuje razem z Przymierzem Księżniczek, jednak Kotra i Horda też nie próżnują. Hordak dąży do zwycięstwa, a She-Ra musi przejść kolejną próbę.


Netflix The Protector s1
drugi sezon The Protector (2018) | serial, sezon 1-2 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Opis Netflix: Młody człowiek mieszkający we współczesnym Stambule odkrywa swoje powiązania ze starożytnym zakonem i podejmuje się misji uratowania miasta przed nieśmiertelnym wrogiem.

W rolach głównych: Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü
Obsada: Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Thrillery telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy, Seriale romantyczne
Kategorie: Trzymające w napięciu, Emocjonujące, Romantyczne

Obsada: Çağatay Ulusoy i Hazar Ergüçlü („Medcezir”), Okan Yalabık („Wspaniałe stulecie”), Ayça Ayşin Turan („Meryem”).

 

Sezon 1 (10 odcinków): Młody człowiek mieszkający we współczesnym Stambule odkrywa swoje powiązania ze starożytnym zakonem i podejmuje się misji uratowania miasta przed nieśmiertelnym wrogiem.

Sezon 2 (8 odcinków): Hakan i Lojalni zmierzą się z potężnymi siłami Nieśmiertelnych. Muszą zniweczyć plan zniszczenia miasta i zagłady ludzkości.

Hakan i Wierni stają do walki z przerażającymi Nieśmiertelnymi, by udaremnić ich nikczemne plany unicestwienia miasta i wszystkich ludzi.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner