Premiery w ofercie HBO GO Polska (26.04.2019)

Facebooktwitter

hbo go THE GOOD NEIGHBOR
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie ma dziś nowy serial animowany i film:

Dobry sąsiad / THE GOOD NEIGHBOR (2016) | film, horror, thriller | 93m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Ethan (Keir Gilchrist) i Sean (Logan Miller) są znudzonymi licealistami, którzy postanawiają przeprowadzić eksperyment. Nastolatkowie starają się przekonać sąsiada – podstarzałego samotnika Harolda Grainey’a (James Caan) – że jego dom jest nawiedzony. Kiedy wypełniają po kolei wszystkie punkty swojego planu, postanawiają zasiąść wygodnie i obejrzeć nagranie z ukrytej w domu mężczyzny kamery. Z przerażeniem odkrywają jednak, że sąsiad pozostaje niewzruszony na wszelkie próby przestraszenia go. Hipnotyzujący thriller pokazujący historię dwóch nastolatków, którzy próbują przekonać pełnego tajemnic sąsiada, że w jego domu straszy. Szybko przyjdzie im jednak przekonać się, że ich niewinny eksperyment może być przerażający w skutkach. Twórca obrazu – próbujących swoich sił w reżyserii doświadczony scenograf Kasra Farahani (Concerning the Bodyguard) – dba o dobre tempo akcji i emocje. Odtwórcami głównych ról są James Caan (Ojciec chrzestny), Logan Miller (Zanim odejdę), Keir Gilchrist (Całkiem zabawna historia), trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy Laura Innes (serial Ostry dyżur) oraz Edwin Hodge (Szklana pułapka 3).

Reżyseria: Kasra Farahani
Obsada: James Caan, Logan Miller, Keir Gilchrist, Laura Innes, Edwin Hodge


Oaza Oscara / OSCAR'S OASIS S1
Oaza Oscara / OSCAR’S OASIS (2011) | serial animowany, familijny, sezon 1 – 78 odcinków | dla każdego

Urocza animacja opowiadająca o pustynnych przygodach małej jaszczurki i jego trzech wrogów.

Oscar jest samotną jaszczurką, która mieszka na pustyni. Jego życie bywa ciężkie. Często wydaje mu się, że cały świat jest przeciwko niemu. Tym bardziej, że zdaje się być nękany ze wszystkich stron. Pustynny krajobraz nie przynosi ulgi, woda jest trudno dostępna, a sąsiedzi nie są zbyt przyjaźni. Kurczaki atakują go, gdy tylko zbliża się do nich, a straszne trio – lis Popy, sęp Buck i hiena Harchi – robi z jego życia piekło. Oscar nie może się on od nich uwolnić i musi z nimi rywalizować o wszystko. Nie brakuje mu jednak pomysłowości i determinacji. Może jest małą jaszczurką, ale nigdy się nie poddaje. Pogodny serial animowany dla najmłodszych, który śledzi losy rezolutnej jaszczurki. Pokazuje siłę determinacji i uczy walki o siebie i swoje przekonania.


Czytaj również:

Netflix: Lucyfer | Sezon 4 — oficjalny zwiastun [HD]

Oferta Netflix Polska na maj 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner