Kwiecień 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

Facebooktwitter

Mission Impossible – Fallout
Kwiecień 2019 w HBO GO to czas, na który czeka wielu fanów kultowego serialu HBO Gra o tron – już niedługo, w finałowym sezonie tej produkcji, dowiemy się kto zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Miesiąc ten przyniesie jednak znacznie więcej nowości zarówno filmowych, jak i serialowych. Będą wśród nich premiery nowych seriali, tj. Gentleman Jack – produkcji HBO opowiadającej historię charyzmatycznej właścicielki ziemskiej, która zasłynęła swoim pamiętnikiem dokumentującym jej homoseksualny związek, liczne podróże i próby odnowienia rodzinnego domu, a także Wojownik – oparta na zapiskach Bruce’a Lee produkcja przedstawiająca historię przybyłego z Chin do San Francisco wojownika, który zaczyna pracować dla wpływowej przestępczej rodziny, czy MotherFatherSon – serial z Richardem Gerem w roli głównej, opowiadający historię rozwiedzionego małżeństwa, które musi zmierzyć się z konsekwencjami autodestrukcyjnego stylu życia ich syna Cadena.

serial HBO, Figurantka VII (Veep)

Do HBO GO z nowymi sezonami powróci także szereg lubianych i nagradzanych seriali. Będzie wśród nich drugi sezon Barry’ego – czarnej komedii HBO z Billem Haderem w roli niskobudżetowego płatnego zabójcy, który ma zamiar porzucić swoją profesję na rzecz aktorstwa, finałowa odsłona Figurantki, czyli satyrycznego spojrzenia na skomplikowany świat wielkiej polityki z brawurową Julią Louis-Dreyfus w roli głównej, a także drugi sezon Obsesji Eve – historii szpiegowskiej, w której Sandra Oh oraz Jodie Comer występują jako dwie silne osobowości, które prowadzą ze sobą intrygującą grę w kotka i myszkę.

Opowieść podręcznej II

W kwietniu do serwisu HBO GO dodane zostaną także seriale mające już sporą rzeszę fanów: pięć pierwszych sezonów The Walking Dead – produkcji opowiadającej o grupce ocalałych ludzi, szukających bezpiecznego schronienia w świecie opanowany przez śmiercionośne zoombie, drugi sezon Opowieści podręcznej o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy czy dwa sezony serialu Tajemnice Laketop z Elisabeth Moss w roli detektyw Robin Griffin, która wraca do rodzinnego Laketop i podejmuje się prowadzenia kolejnych zawiłych spraw.

Bez litości 2

Nie zabraknie też nowości filmowych. Fanów kina akcji czeka premiera kolejnej części przygód agenta Ethana Hunta, w rolę którego wciela się Tom Cruise – w filmie Mission: Impossible – Fallout czy Bez litości 2 z Denzelem Washingtonem jako emerytowanym żołnierzem piechoty morskiej szukającym zemsty. Kwiecień to także premiera filmu The Disaster Artist  historii spotkania i przyjaźni Tommy’ego Wiseau oraz Grega Sestero, odtwórców głównych ról w kultowym, uznawanym za najgorszy film na świecie pt. The Room, oraz najnowszej filmowej produkcji HBO Syn swego kraju – współczesnej ekranizacji powieści Richarda Wrighta o samym tytule.

Angry Birds

Najmłodsi widzowie będą mogli spędzić czas w towarzystwie Angry Birds, Scrooge McDucka i Kaczora Donalda w animacji – Kacze opowieści: Łuu-u! czy niesfornej Maszy, która wytłumaczy skąd biorą się potwory i strachy dzieciństwa w Strasznych historia Maszy.

W kwietniu w HBO GO znajdą się także nowości dla melomanów i miłośników dokumentów. Do serwisu dodany zostanie zapis widowiskowego koncertu zespołu Coldplay w brazylijskim Sao Paulo, a także film dokumentalny John i Yoko: Na nami już tylko niebo przedstawiający kulisy powstawania kultowego albumu Johna Lennona pt. Imagine.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 250 seriali.


KOMENTARZE:

8 komentarzy do “Kwiecień 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner