Betty – nowy serial HBO o poszukujących swojego miejsca w życiu skejterkach zadebiutuje HBO GO już 2 maja

Facebooktwitter

hbo go seriale

Serial Betty powstał na podstawie cenionego przez krytyków filmu Skejterka w reżyserii Crystal Moselle. Premiera serialu odbędzie się w HBO GO już 2 maja, na antenie HBO3 produkcja zadebiutuje 22 maja.

Bohaterkami serialu Betty jest grupa pochodzących z bardzo różnych środowisk młodych dziewczyn z Nowego Jorku, których życiową pasją jest, zdominowany przez mężczyzn, skateboarding. Przemądrzała, ale bardzo lojalna Janay (Dede Lovelace) ma silną osobowość i jest uparta, co pomaga jej w życiu, ale często jest też źródłem problemów. Honeybear (Moonbear) jest na pozór spokojna, ale dusi w sobie emocje. Jej arogancja to pancerz, który skrywa jej emocjonalny niepokój. Kirt (Nina Moran) ma wielkie serce (dla kobiet), jest wojowniczką (dla reszty świata) oraz dzieckiem w ciele kobiety. Jest obdarzona niezwykłym poczuciem humoru, z czego nie zdaje sobie sprawy, bo niewiele ją to obchodzi. Indigo (Ajani Russell) to dziewczyna z zamożnej rodziny, która rzuciła naukę w liceum plastycznym i radzi sobie w każdej sytuacji. Z paczką jest luźno związana Camille (Rachelle Vinberg), bardzo skryta w sobie, spostrzegawcza, inteligentna i nieporadna towarzysko dziewczyna. Bardzo chciałaby dołączyć do załogi ze skateparku i stara się, żeby zaakceptowały ją pozostałe dziewczyny. Musi jednak pogodzić się  z myślą, że to, ile razy u nich zapunktowała nie ma znaczenia, zwłaszcza w oczach całej grupy.

hbo go seriale

W głównych rolach w serialu Betty występują Dede Lovelace, Moonbear, Nina Moran, Ajani Russell i Rachelle Vinberg znane z filmowego pierwowzoru – produkcji Skejterka (Skate Kitchen). W pozostałych rolach zagrają: Reza Nader jako Farouk, Edmund Donovan  jako Bambi, Caleb Eberhardt jako Donald, Katerina Tannenbaum jako Ash, Jules Lorenzo jako Yvette i Brenn Lorenzo jako Celia.

hbo go seriale

Serial Betty został wyreżyserowany przez Crystal Moselle. Obowiązki  producentów wykonawczych pełnią Moselle, Lesley Arfin, Igor Srubshchik i Jason Weinberg. Serial został wyprodukowany przez spółki Arfy Material i Untitled Entertainment.

Premiera serialu HBO Betty odbędzie się w HBO GO 2 maja. Natomiast emisja serialu na antenie HBO3 zaplanowana została od 22 maja o godz. 21:30. Serial liczy 6 odcinków.

 

Opisy odcinków

Betty – odcinek 1

premiera: 2 maja w HBO GO, 22 maja godz. 21:30 w HBO3

Janay (Dede Lovelace) i Kirt (Nina Moran) chcą zorganizować spotkanie wszystkich dziewczyn z ich załogi, ale „imprezkę” nieoczekiwanie przerywa pojawienia się niespodziewanego gościa. Daje to początek niezłemu zamieszaniu.

Betty – odcinek 2

premiera: 9 maja w HBO GO, 29 maja godz. 21:30 w HBO3

Zachowanie Donalda (Caleb Eberhardt) martwi Janay (Dede Lovelace), a Kirt (Nina Moran), Indigo (Ajani Russell) i Honeybear (Moonbear) muszą odbyć poważną rozmowę z chłopakami z załogi skejtowej, która zapędza się na ich teren. Camille (Rachelle Vinberg) i Bambi (Edmund Donovan) znajdują się w niezręcznej sytuacji.

Betty – odcinek 3

Dlaczego bogate dziewczyny chciałyby mieć problemy swoich biednych koleżanek? Czy Honeybear (Moonbear) przestanie w końcu wypierać swoje uczucia? Czy Janay (Dede Lovelace) na pewno chce w ten sposób spędzić swoje urodziny?

Betty – odcinek 4

To może nie być łatwe, ale… Janay (Dede Lovelace) powinna postąpić tak, jak w tej sytuacji należy. Ogarnij się, Kirt (Nina Moran). A tak przy okazji, Tovah, co słychać u ciebie?

Betty – odcinek 5

Kirt (Nina Moran) wierzy, że „alternatywna” medycyna pomoże jej naprawić nadwątloną przyjaźń, gdy tymczasem dziewczyny z paczki borykają się z własnymi problemami. Indigo (Ajani Russell), czy naprawdę jesteś bez grosza?

Betty – odcinek 6

Dziewczyny – zbiórka! Czas na kolejne spotkanie na rampie.

 

#zostanwdomu


Polecamy również

HBO GO Polska: Co oglądać, siedząc w domu? | Seriale dla tych, którzy tęsknią za podróżami

Netflix Polska: Premiery na maj 2020 – oficjalna lista filmów i seriali

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner