Darmowy internet od Play za siedzenie w domu rusza od jutra

Facebooktwitter

internet za darmo

Play uruchamia kolejną promocję w ramach akcji #ZostańWDomu z Play. Od 28 kwietnia 2020r. będzie nagradzał swoich klientów darmowym internetem za… pozostawanie w domu. Ogólnopolskiej akcji będzie towarzyszył element grywalizacji, mający na celu budowanie społecznej odpowiedzialności.

Darmowy internet za siedzenie w domu

Play uruchamia kolejną inicjatywę mającą na celu zachęcenie klientów do odpowiedzialnej postawy w ramach akcji #ZostańWDomu.

Aby przyłączyć się do akcji wystarczy potwierdzić swoją obecność w aplikacji Play24 za pomocą dedykowanego przycisku Jestem w domu”. Będzie go można nacisnąć raz dziennie podczas trwania promocji. Ponowne kliknięcie będzie możliwe następnego dnia po północy. Dodatkowym wsparciem dla użytkowników mogą być codzienne powiadomienia zachęcające do pozostania w swoich czterech kątach. Każdorazowe potwierdzenie swojej obecności w domu przez trzy dni z rzędu zostanie nagrodzone pakietem 1 GB darmowego internetu. Klienci w ramach promocji będą mogli włączyć maksymalnie dziesięć takich pakietów, co łącznie daje aż do 10 GB danych.

Grywalizacja pomoże budować świadomość społeczną

Codziennej zabawie będzie towarzyszyć element grywalizacji. Licznik w aplikacji będzie na bieżąco wskazywał liczbę osób pozostających w domu. “Akcja nie ma charakteru kontrolnego. Nie sprawdzamy lokalizacji naszych użytkowników, zwłaszcza bez ich wiedzy i zgody. W tym przypadku chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiedzialną postawę.” – mówi Małgorzata Zakrzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Play.

Akcja będzie dostępna dla użytkowników aplikacji od wersji 6.15. Ogólnopolska promocja rusza od wtorku, 28 kwietnia i będzie trwała przez 30 dni. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, MIX oraz na kartę. Każdy z nich na realizację wyzwania ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w  którym została uruchomiona. Wzięcie udziału w akcji nie wyklucza korzystania z innych Ofert Promocyjnych a jej regulamin jest dostępny bezpośrednio w aplikacji Play24.

Play wspiera inicjatywę #ZostańWDomu

Zapowiedziana promocja to jedno z wielu działań Play w ramach akcji #ZostańWDomu. Wcześniej operator między innymi przygotował dla swoich klientów dodatkowe pakiety bezpłatnego internetu. Przez cały kwiecień w Wypożyczalni PLAY NOW pojawiają się natomiast kolejne filmowe nowości w specjalnej, niższej cenie. Operator uruchomił także procedury zero-rating dla platform edukacyjnych, dzięki czemu korzystanie z nich nie pomniejsza pakietu danych w sieci Play.

Play24 – zdalne zarządzanie kontem i niezbędnik każdego klienta

Play zachęca klientów do zarządzania swoim kontem i usługami bez wychodzenia z domu poprzez aplikację Play24. Korzystając z niej można aktywować lub wyłączać usługi, dodawać wybrane pakiety, kontrolować rachunki czy sprawdzać dostępne środki. Aplikacja umożliwia także szybkie doładowanie konta, daje dostęp do faktur i ułatwia ich opłacenie za pomocą Google Pay, Apple Pay czy BLIKA. Play24 daje również możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem za pomocą czatu online lub połączenia z Obsługą Klienta. Aplikacja Play24 jest darmowa i dostępna zarówno w Google Play jak i App Store.

Źródło: materiały prasowe operatora PLAY


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery na maj 2020 – oficjalna lista filmów i seriali

HBO GO Polska: Co oglądać, siedząc w domu? | Seriale dla tych, którzy tęsknią za podróżami

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner