Nowy serial Netflixa „Zagubieni w kosmosie” – data premiery, zapowiedź i pierwsze kadry

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.9]

netflix-Lost in Space-s1-bg-1
Netflix udostępnił dziś pierwszą zapowiedź międzygalaktycznego serialu przygodowego Zagubieni w kosmosie, którego ziemska premiera odbędzie się 13 kwietnia 2018r.

Podczas gdy mieszkańcy naszej planety dopiero dziś mogą zobaczyć pierwsze materiały związane z nowym serialem Zagubieni w kosmosieprodukcja miała już swoją premierę w… kosmosie właśnie! Netflix udostępnił pilotażowy odcinek  NASA i już 12 dni temu (w swoim wolnym czasie) oglądali go astronauci przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi serialu opartego na amerykańskim klasyku science-fiction z lat 60-tych, w której możemy poznać rodzinę Robinsonów, przyjrzeć się historii ludzkości na Ziemi i przenieść się w przyszłość, w której podróże kosmiczne są codziennością.

Premiera  Zagubionych w kosmosie  13 kwietnia 2018 r. tylko na Netflix.

O serialu Zagubieni w kosmosie
Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów, w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna Dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik fizyczny, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.


Lost in Space / Zagubieni w kosmosie (2018) – serial – 13+ – polskie napisy i lektor

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. Serial na podstawie klasycznego filmu science fiction z lat 60. XX w.

W rolach głównych: Molly Parker, Toby Stephens, Max Jenkins
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy

Rodzina Robinsonów uczestniczy w niezwykle trudnej misji kolonizacji kosmosu. Wyprawę śmiałków przerywa jednak awaryjne lądowanie na odległej planecie. Serial „Zagubieni w kosmosie” będzie dostępny od 13 kwietnia 2018 r.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 1 (21.02.2018)

Netflix Polska: Zwiastun 2. sezonu serialu „Marvel: Jessica Jones”, zdjęcia z planu i plakat


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...