Netflix Polska: Stranger Things 4 | Pozdrowienia z Rosji

Facebooktwitter


Netflix Polsk
a: Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku.

Jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego “Amerykanina”, który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi… i nie tylko.

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane…

Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą.

Tymczasem – módlcie się za Amerykanina.

Pozdrowienia z Rosji

Bracia Duffer

Informacje o serialu

Stranger Things to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.


Stranger Things (2016) | serial, sezon 1-3 | 8,47/10 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | 13+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.8/10

Opis Netflix: W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

W rolach głównych: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard
Twórca: The Duffer Brothers

Ten serial stanowi hołd dla „E.T.”, ekranizacji powieści Stephena Kinga oraz innych klasyków horroru i SF z lat 80.

 

Sezon 1 / Stranger Things: Dziwne rzeczy dzieją się w Hawkins w stanie Indiana — znika młody chłopak, a pojawia się dziewczynka o niesamowitych mocach.

Sezon 2 / Stranger Things 2: Minął prawie rok od dziwnego zniknięcia Willa. Jednak życie w Hawkins wcale nie wróciło do normy.

Sezon 2 / Stranger Things 3: Kiełkujące uczucia. Pachnące nowością centrum handlowe. I wściekłe szczury biegnące ku zatraceniu. W Hawkins trwa lato 1985 roku… A jedno lato może zmienić wszystko.

 

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Thrillery telewizyjne, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Przerażające, Straszne, Emocjonujące

Obsada: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Dacre Montgomery, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono, Matthew Modine, Paul Reiser, Sean Astin, Shannon Purser

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z Drugiej Dtrony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.


Polecamy również

Netflix i Alexander Woo podpisali umowę na produkcję seriali

Premiery w ofercie Netflix Polska – nowy sezon „Narcos: Meksyk” – 13 lutego 2020

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska: Stranger Things 4 | Pozdrowienia z Rosji

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner