Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 1 (08.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Marvel Jessica Jones-s2-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon Marvel’s Jessica Jones / Marvel: Jessica Jones (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 9,18/10 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision  – polskie napisy i lektor

Jessica Jones ma za sobą trudną przeszłość. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy detektywa, aby wytropić dawnego oprawcę, zanim ten skrzywdzi kogoś w Hell’s Kitchen.

W rolach głównych: Krysten Ritter, David Tennant, Rachael Taylor
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Melissa Rosenberg

W 2015 r. jury Peabody Award doceniło tę nagrodzoną Emmy opowieść o superbohaterach za barwne postaci i bogactwo wątków.

Sezon 1: Jessica Jones jest bystra i odważna. Pracując jako prywatny detektyw, próbuje na nowo ułożyć sobie życie. To nie takie proste, bo powraca jej prześladowca z przeszłości.

Sezon 2: Próbując odkryć źródło swojej mocy, Jessica zmaga się z kolejnymi upiorami ze swojej przeszłości. Czeka ją też walka z tajemniczym i potężnym zabójcą.


netflix-ladies-first-bg-1
Ladies First / Panie przodem (2018) – film – 39m – 7+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Deepika Kumari, urodzona w indyjskiej wiosce Ratu, poznała biedę i bariery stawiane kobietom. Mimo to w wieku 18 lat została najlepszą łuczniczką na świecie.

Gatunki: Dokumenty, Dokumenty biograficzne, Dokumenty o sporcie, Dokumenty społeczno-kulturalne, Filmy o sporcie
Reżyser: Uraaz Bahl

Deepika Kumari zaangażowała się w sport, aby uciec od biedy w swojej rodzinnej wiosce w Indiach. W wieku 18 lat została najlepszą łuczniczką świata.


netflix-Bad Guys Vile City-bg-1
Bad Guys: Vile City (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy

Prokurator otrzymuje zadanie dopadnięcia złego biznesmena, który kontroluje miasto. Aby je zrealizować, tworzy zespół z ludzi, którym też daleko do świętoszków.

W rolach głównych: Joong-hoon Park, Jin-mo Joo, Yang Ik-june
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: Jung-hoon Han

Gdy ludzie pracujący w służbie zasad i sprawiedliwości zawiedli, prokurator Je-mun Woo rekrutuje „złych gości”, aby wyplenić przestępczego raka toczącego miasto.


Czytaj również:

Showmax Polska: Filmowe premiery w ofercie (08.03.2018)

Netflix Polska: Mdłości, zgaga, niestrawność, rozstrój żołądka… SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ – zwiastun 2. sezonu i plakat


 

KOMENTARZE:

3 komentarze do “Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 1 (08.03.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner