Netflix: Lucyfer | Sezon 4 — oficjalny zwiastun [HD]

Facebooktwitter

Netflix Lucyfer S4
Netflix
udostępnił oficjalny zwiastun 4. sezonu serialu Lucyfer, który zadebiutuje w ofercie już 8 maja 2019r.

Lucyfer próbuje się otrząsnąć po tym, jak Chloe zobaczyła jego diabelską twarz. A teraz czeka go nowe wyzwanie: Ewa, pierwsza grzesznica, wróciła. Czy pragnie zemsty za to, że wywabił ją z raju dawno, dawno temu ,czy może… czegoś zupełnie innego? Premiera czwartego sezonu serialu „Lucyfer” już 8 maja — tylko na Netflix.


Lucifer / Lucyfer (2016) | serial, sezon 1-3 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Opis Netflix: Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.

W rolach głównych: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro
Obsada: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Tom Welling, Jeremiah W. Birkett, Pej Vahdat, Michael Gladis
Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Zabawne, Emocjonujące

Sezon 1: Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.

Sezon 2: Lucyfer ponownie wraca na nasze ekrany. W mieście zjawia się jego matka, dlatego musi okiełznać swój ognisty temperament.

Sezon 3: Lucyfer przechodzi kryzys tożsamości. Nowy gburowaty porucznik wprowadza zamieszanie w życiu Chloe i całego wydziału policji w Los Angeles.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na maj 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.04.2019)

KOMENTARZE:

One thought on “Netflix: Lucyfer | Sezon 4 — oficjalny zwiastun [HD]

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...