Netflix Polska: Nowe odcinki seriali „Gotham”, „Czarna lista” i „Supergirl”

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe odcinki seriali Gotham, Czarna lista i Supergirl, a jeden film został z niej usunięty.

Dzisiejsze nowości

5. sezon Gotham (2014) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Opis Netflix: Od początku kariery w policji komisarz James Gordon walczy z przestępczością i korupcją w Gotham, aby pomścić morderstwo rodziców Bruce’a Wayne’a.

W rolach głównych: Ben McKenzie, Donal Logue, Jada Pinkett Smith
Twórcy: Bruno Heller

 

Sezon 1 (22 odcinki): W sezonie 1 detektyw Gordon stawia czoła nieprzyjemnym łotrom i superzłoczyńcom z Gotham i zaprzyjaźnia się z osieroconym Bruce’em Wayne’em.

Sezon 2 (22 odcinki): Gordon zaczyna zawierać układy z podejrzanymi typkami i wchodzi na grząski moralny grunt. Zanosi się na wielką burzę czystego zła.

Sezon 3 (21 odcinków): Gordon ma pełne ręce roboty, gdy mutanty Strange’a uciekają z laboratorium i sieją spustoszenie w Gotham.

Sezon 4 (22 odcinki): Najgroźniejsi przestępcy Gotham odzyskują siły i wychodzą z cienia, a Gordon i Bullock próbują opanować rodzący się chaos — z niewielką pomocą Bruce’a.

Sezon 5, finałowy (12 odcinków) – Ostatni sezon serialu przedstawia ostateczny upadek miasta Gotham. Bohaterowie i złoczyńcy walczą o przetrwanie, a Bruce Wayne zbliża się do wypełnienia przeznaczenia.

 

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale na podstawie komiksów, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Mocny, Emocjonujący


11 odcinek 7. sezonu Czarna lista / The Blacklist (2013) | serial, sezony 1-7 | UHD, 4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Twórca: Jon Bokenkamp

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Sezon 7: Red został odurzony i porwany przez Katarinę, a Liz i członkowie oddziału wciąż nie znają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jego prawdziwej tożsamości.

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5., 6. i 7. sezonu serialu.

 

S7:O11 – 11. Victoria Fenberg (nr 137) – 43 min

 

Gatunki: Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Emocjonujące

UWAGA: Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie 29 marca i 5 kwietnia 2020r


netflix supergirl

14 odcinek 5. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-5 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

Sezon 5: Na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie, a Kara musi zmierzyć się z konsekwencjami poczucia krzywdy i zawodu u Leny Luthor. Poza tym Supergirl zmienia kostium.

S5:O14 – 14. Ochroniarz – 42 min

Lex przydziela Supergirl do ochrony, gdy Andrea zostaje zaatakowana przed wielką premierą Obsidian VR. Lena znajduje ochotników do testowania Non Nocere.

 

Gatunki: Seriale science fiction, Seriale na podstawie komiksów, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis, Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance

 

UWAGA: Kolejny odcinek 5. sezonu serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska w niedzielę,  29 marca,  5 kwietnia i 12 kwietnia 2020r.


Film dziś usunięty

RocknRolla / Rock’N’Rolla (2008)
film – 1g54m – 7,01/10 – polskie napisy i lektor

Ekipa na swój sposób sympatycznych londyńskich złodziei dowiaduje się o gangsterskim przekręcie na grube pieniądze. I jak tu nie skorzystać z okazji?

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 21 marca

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – film „Spider-Man: Daleko od domu”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner