Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (19.10.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Netflix Polska udostępnił polskie napisy w:

Power Rangers: Megaforce: Raising Spirits (2013)
W najstraszniejszą w roku noc — Halloween — Wojownicy spotykają tajemnicze medium, które przywołuje „wizje” potworów z przeszłości.

Polskie napisy powoli trafiają do seriali:

Power Rangers RPM (2009)
Nowy członek Power Rangers, Dillon, nie jest pewien, czy chce być częścią zespołu do momentu, gdy śni mu się coś, co zmusza Rangersów do działania.

Power Rangers: Megaforce (2013)
Kiedy Ziemi zagraża wielka inwazja obcych, fantastyczny strażnik planety wzywa pięcioro nastolatków i tworzy najpotężniejszą drużynę obrońców.

Aktualizacja: Rozpoczęto dodawanie napisów (polskich) do seriali:

Power Rangers Samurai (2011) – 1 sezon|Nowa generacja Power Rangers musi opanować starożytne samurajskie symbole władzy, które dają kontrolę nad siłami przyrody.

Power Rangers Super Samurai (2012) – 1 sezon
Power Rangers Samuraj kontynuują walkę z mistrzem Xandredem, który połączył siły ze złym Serratonem.

Polski Lektor już wkrótce w filmach:

A Field Full of Secrets (2014)
Dwóch znajomych wchodzi do kręgu w zbożu. Jeden wychodzi bez szwanku. Drugi postanawia zbudować UFO z pomocą ekscentrycznego transseksualnego wynalazcy.

Pacific Warriors (2015)
Wbrew wszelkim przeciwnościom profesjonalni zawodnicy rugby z Wysp Pacyfiku — Fidżi, Tonga i Samoa — wyruszają do Francji, aby stawić czoła najlepszym zespołom świata.

Churchill and the Cabinet War Rooms (1995)
Odwiedź ściśle tajne podziemne bunkry, z których Winston Churchill rządził Wielką Brytanią w najczarniejszych dniach II wojny światowej.

The Kill Team / Oddział zabójców (2013)
Szokujący dokument o mordach, jakich dopuścili się Amerykanie na cywilach w Afganistanie w 2010 roku oraz historia jednego z żołnierzy, który chciał ujawnić prawdę.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...