Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-iZombie-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe sezony seriali:

trzy odcinki 4. sezonu iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.


netflix-The Standups-s2-bg-1
2. sezon serii The Standups (2017) – serial, sezon 1-2 -16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.7/10

Świeże talenty sceny komediowej w półgodzinnych stand-upach w Los Angeles — całe mnóstwo przezabawnych żartów, śmiesznych anegdot i co najmniej dziwnych wyznań.

W rolach głównych: Rachel Feinstein, Kyle Kinane, Joe List
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Komedie, Mroczne komedie, Stand-upy

Sezon 1: Świeże talenty sceny komediowej w sześciu półgodzinnych stand-upach w Los Angeles — całe mnóstwo przezabawnych żartów, śmiesznych anegdot i co najmniej dziwnych wyznań.

Sezon 2: W drugim sezonie przebojowego i pełnego humoru programu na scenę wkraczają: Rachel Feinstein, Kyle Kinane, Joe List, Brent Morin, Aparna Nancherla i Gina Yashere.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018 – lista nieoficjalna

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera, aktualizacje i powrót do oferty (19.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner