Zwiastuny seriali “List do króla” i “Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker” od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix Polska zaprezentował oficjalne zwiastuny nowych seriali “List do króla” i “Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker“, które zadebiutują w ofercie już 20 marca 2020r.

Zrealizowany z rozmachem serial fantasy, w którym szkolący się na rycerza nastolatek (Amir Wilson) otrzymuje tajny list, od którego zależą losy całego królestwa. Chłopak wyrusza więc w epicką podróż, której celem jest doręczenie listu do rąk króla i ocalenie świata przed mrocznymi siłami.

Premiera serialu „List do króla” już 20 marca — tylko na Netflix.

List do króla (2020) | serial

Opis Netflix: Porywający serial fantastyczny o chłopcu, który akceptuje misję dostarczenia królowi tajnej wiadomości, od czego zależą losy całego królestwa.

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale oparte na literaturze, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe

Kilka zdjęć z planu serialu


Nagrodzona Oscarem Octavia Spencer wciela się w Madam C.J. Walker, afroamerykańską pionierkę w branży pielęgnacji włosów i pierwszą kobietę w historii Stanów Zjednoczonych, która samodzielnie dorobiła się statusu milionerki. Inspirowany książką „On Her Own Ground” — autorstwa praprawnuczki Walker, A’Lelii Bundles — serial oryginalny Netflix „Madam C.J. Walker po raz pierwszy przenosi na ekran historię kobiety, która stała się ikoną amerykańskiej kultury. Wbrew przeciwnościom losu, zdradom ze strony najbliższych, zaciekłej konkurencji, a przede wszystkim uprzedzeniom, z jakimi mierzyła się jako czarnoskóra kobieta w Ameryce niedługo po zniesieniu niewolnictwa, Walker udało się odnieść sukces: nie tylko stworzyła markę, która wprowadziła rewolucję na rynku produktów do pielęgnacji włosów Afroamerykanów, lecz także przyczyniła się do walki o sprawiedliwość społeczną. W czteroczęściowym miniserialu oprócz Spencer występują Blair Underwood jako jej mąż C.J. Walker, Tiffany Haddish jako jej córka Leila, Carmen Ejogo jako biznesowa rywalka Walker Addie Monroe, Garrett Morris jako jej teść, Kevin Carroll jako jej prawnik Ransom oraz Bill Bellamy jako jego kuzyn Sweetness. Twórczynią serialu „Madam C.J. Walker” jest Nicole Jefferson Asher, która współpracowała z showrunnerkami Elle Johnson i Janine Sherman Barrois. Reżyserkami serialu są Kasi Lemmons i DeMane Davis, a za produkcję wykonawczą odpowiadają: Barrois, Johnson, Maverick Carter, Jamal Henderson, Eric Oberland, Christine Holder, Mark Holder, Kasi Lemmons, LeBron James i Octavia Spencer.

Poznajcie pierwszą Amerykankę, która samodzielnie dorobiła się milionów, budując przy tym kosmetyczne imperium i przełamując szereg barier. W roli głównej nagrodzona Oscarem Octavia Spencer.

Premiera miniserialu NetflixWłasnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker” odbędzie się 20 marca.

Zdjęcia z planu serialu

Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker (2020) | miniserial

Opis Netflix: Niesamowita, ale prawdziwa historia Madam C.J. Walker — pierwszej Afroamerykanki, która została milionerką, podbijając branżę fryzjerską dzięki własnej wytrwałości.

W rolach głównych: Octavia Spencer, Tiffany Haddish, Carmen Ejogo

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Pogodny, Inspirujący, Wzruszający


Polecamy również

Oferta Netflix Polska na marzec 2020 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

Netflix Polska: Premiery w ofercie – 26 lutego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner