Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 8 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 4 nowe filmy oraz 2 seriale, a 5 filmów zostało przeznaczonych do usunięcia z oferty w dniu 15 listopada 2019r.

Dzisiejsze nowości

Adventures in Zambezia / Zambezia (2012)
film dla dzieci i młodzieży – 1g22m – można pobrać – 7,42/10 – polskie napisy i dubbing

Żądny przygód młody sokół wybiera się w podróż do ptasiego miasta Zambezia, gdzie odbiera kilka ważnych życiowych lekcji o przetrwaniu i poczuciu wspólnoty.

W rolach głównych: Jeremy Suarez, Abigail Breslin, Jeff Goldblum

Gatunki: Komedie familijne, Filmy afrykańskie, Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci ze zwierzętami, Komedie, Zwariowane komedie
Kategorie: Pogodny, Zwariowany

Greatest Events of WWII in Colour / Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze (2019)
serial – polskie napisy i lektor

Od ataku na Pearl Harbor po lądowanie w Normandii — najważniejsze wydarzenia II wojny światowej ożywają w serialu dokumentalnym wykorzystującym koloryzowane nagrania.

Sezon 1.: 10 odcinków od 08.11.2019 – Od ataku na Pearl Harbor po lądowanie w Normandii — najważniejsze wydarzenia II wojny światowej ożywają w serialu dokumentalnym wykorzystującym koloryzowane nagrania.

Gatunki: Seriale i programy o tematyce politycznej, Brytyjskie seriale i programy, Seriale dokumentalne, Dokumentalne, Filmy dokumentalne o tematyce historycznej, Filmy dokumentalne o tematyce wojskowej, Filmy dokumentalne o tematyce politycznej

Green Eggs and Ham / Kto zje zielone jajka sadzone? (2019)
serial dla dzieci i młodzieży – polskie napisy i dubbing

Pan i Sam wyruszają w podróż, aby ocalić pewne zagrożone zwierzę. Po drodze nauczą się, czym są nadzieja i przyjaźń… oraz jak smakuje pewne pyszne danie.

UHD, 4K

Sezon 1.: 13 odcinków od 08.11.2019 – Pan i Sam, chodzące przeciwieństwa, wyruszają w podróż, aby ocalić zagrożone zwierzę. Po drodze nauczą się, czym jest przyjaźń… oraz jak smakuje pewne pyszne danie.

W rolach głównych: Michael Douglas, Adam Devine, Keegan-Michael Key

Gatunki Seriale dla dzieci, Seriale oparte na literaturze, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Seriale komediowe, Seriale akcji i przygodowe, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Dziwaczny, Zwariowany, Emocjonujący

https://youtu.be/CmR8z2XlOuc?list=PLmBsoljiEud_Bw7ufFJaGS0GKWNl57Drr

Nikt nie rodzi się bohaterem, ale każdy może nim zostać. Trzeba tylko podejść do sprawy na twardo, na miękko albo w koszulce… Serial „Kto zje zielone jajka sadzone?” w menu już od 8 listopada — tylko na Netflix.

Historia, którą znasz, to dopiero początek. Ta nowa przygoda sprawi, że przeniesiesz się do innego świata! Ruszaj w drogę z zupełnie nową ekipą. Zapraszają Sam, Pan, no i Kukurafa.

Ciekawi Cię, jak to możliwe, że z opowieści, którą genialny dr Seuss napisał jedynie przy użyciu 50 słów, powstał 13-odcinkowy serial? Oto nasz przepis: zaczynamy „tutaj”, a kończymy „tam”. „Auto” jak szalone „pociąg” goni, a w wagonie „pudło” z „myszką” obok „kozła”, co się z „lisem” właśnie poznał. Choć na dworze „deszcz” i „mrok”, przed ekranem tłok, bo nasz serial zaczynamy i do stołu zapraszamy! „Kto zje zielone jajka sadzone?”

Let It Snow / W śnieżną noc (2019)
film – 1g33m – polskie napisy i lektor

W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, która wywraca do góry nogami przyjaźnie, życie uczuciowe oraz przyszłość grupki licealistów.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

W rolach głównych: Isabela Moner, Shameik Moore, Kiernan Shipka

Gatunki: Filmy o tematyce LGBTQ, Filmy dla nastolatków, Filmy romantyczne dla nastolatków, Komedie, Komedie romantyczne, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Pogodny, Romantyczny

Kiedy w Wigilię w pewnym miasteczku zaczyna szaleć śnieżyca, grupa licealistów musi zmierzyć się z nieoczekiwanymi zwrotami w relacjach z przyjaciółmi i swoim życiu uczuciowym.

Paradise Beach (2019)
film – 1g34m – polskie napisy i lektor

Mehdi wychodzi z więzienia i zamierza wyrównać rachunki. Ale najpierw musi nawiązać kontakt ze swoją ekipą, która mieszka w rajskim nadmorskim kurorcie w Tajlandii.

W rolach głównych: Sami Bouajila, Tewfik Jallab, Mélanie Doutey

Gatunki: Filmy francuskie, Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty
Kategorie: Mocny, Emocjonujący

Up North (2018)
film – 1g39m – polskie napisy

Rozpuszczony chłopak musi odbyć rok prac społecznych na prowincji, aby odziedziczyć fortunę swojego ojca. Pobyt w nowym miejscu wkrótce zmienia jego życiowe plany.

W rolach głównych: Banky Wellington, Rahama Sadau, Kanayo O. Kanayo

Gatunki: Filmy afrykańskie, Filmy nollywoodzkie, Dramaty, Dramaty społeczne

Filmy dostępne w ofercie Netflix Polska tylko do 14 listopada 2019r.

Fireflies in the Abyss (2015)
film – 1g27m – 6/10 – polskie napisy

Opowieść o górnikach z północno-wschodnich Indii, wśród których jest dzielny 11-letni Suraj pracujący przy nielegalnym wydobyciu węgla, aby poprawić swój los.

Polskie napisy od 15.11.2016.

LEGO DC Super Hero Girls: Super-Villain High / LEGO DC Super Hero Girls: Szkoła łotrów (2018)
film dla dzieci i młodzieży – 1g17m – polskie napisy i lektor

Nowa szkoła zaczyna rekrutować superbohaterki do nikczemnych misji. Pora połączyć siły i położyć temu kres.

Let Her Cry (2016)
film – 1g38m – 6,12/10 – polskie napisy

Intrygująca studentka zauroczona swoim prawie już emerytowanym profesorem wprowadza zamęt w jego monotonnym życiu, stosując wyjątkowo nietypowe metody.

Premiera 15.11.2016. Polskie napisy od 15.11.2016.

M Cream (2014)
film – 1g56m – 6,44/10 – polskie napisy

Grupa studentów wyrusza na wędrówkę po Himalajach w poszukiwaniu sensu życia i źródła legendarnego haszyszu.

Polskie napisy od 15.11.2016.

Shukranallah (2016)
film – 33m – 6/10 – polskie napisy

Bohaterami tego dokumentu są Salim i Sulaiman Merchant. W filmie poznajemy bliżej ich życie, muzykę oraz blaski i cienie wieloletniej kariery scenicznej.

Premiera 15.11.2016. Polskie napisy od 15.11.2016.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Aktualizacje filmowe w ofercie HBO GO Polska – 8 listopada 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 7 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner