Netflix: Oficjalny zwiastun serialu “Ruchome piaski”

Facebooktwitter

netflix Quicksand S1
Netflix
zaprezentował dziś oficjalny zwiastun serialu Ruchome piaski, który zadebiutuje w ofercie 5 kwietnia 2019r.

Co naprawdę wydarzyło się w klasie? Przedstawiamy nowy serial oryginalny Netflix pt. „Ruchome piaski” na podstawie bestsellerowej powieści szwedzkiej autorki Malin Persson Giolito. Premiera już 5 kwietnia.

O serialu

Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg – zwyczajna uczennica liceum – zostaje oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.

W serialu wystąpią m.in. Hanna Ardéhn w roli Mai oraz Felix Sandman w roli Sebastiana. Serial reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem). Producentami wykonawczymi są Pontus Edgren (Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął) oraz Martina Håkansson. Za produkcję odpowiada Fatima Varhos (Sanctuary, Więcej niż Bergman) i Frida Asp (Bonus Family, The Simple Heist) z FLX.


Quicksand / Ruchome piaski (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po strzelaninie w sztokholmskim prywatnym liceum Maja staje przed sądem oskarżona o zabójstwo. Serial na podstawie bestsellera.

Opis Netflix 1: Po szkolnej tragedii, która wstrząsnęła zamożnymi przedmieściami Sztokholmu, z pozoru ułożona nastolatka staje przed sądem oskarżona o morderstwo.

W rolach głównych: Hanna Ardéhn, Felix Sandman, William Spetz
Obsada: Hanna Ardéhn, Felix Sandman, William Spetz, Ella Rappich, David Dencik, Reuben Sallmander, Maria Sundbom, Rebecka Hemse, Arvid Sand, Helena af Sandeberg, Anna Björk
Gatunki: Seriale oparte na literaturze, Seriale i programy dla nastolatków, Swedish TV Shows, Seriale i programy skandynawskie, Dramaty telewizyjne, Seriale i programy kryminalne
Kategorie: Mroczne, Wzruszające

Scenariusz Camilli Ahlgren („Most nad Sundem”) jest adaptacją bestsellerowej powieści Malin Persson Giolito.

 

Ruchome piaski (teaser)


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (26-27.03.2019)

Kwiecień 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...