Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – “Tajemnica anioła”, “Szkoła melanżu”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na maj 2020r. do oferty trafiły dziś trzy nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Tajemnica anioła / ANGEL OF MINE (2019) | film, thriller, psychologiczny | 94m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Lizzie (Noomi Rapace) jest rozwódką, która walczy o opiekę nad synem (Finn Little). Pogrążona w depresji kobieta powoli traci kontakt z rzeczywistością. Pewnego dnia jej ścieżki krzyżują się z dziewczynką o imieniu Lola (Annika Whiteley). Kobieta wierzy, że jest ona jej córką, którą straciła siedem lat wcześniej w szpitalnym pożarze. Owładnięta obsesją Lizzie zaprzyjaźnia się z matką Loli – Claire (Yvonne Strahovski) – i wkracza w życie jej rodziny. W końcu Claire zaczyna być podejrzliwa. Konfrontuje się z Lizzie, co ujawnia głęboko ukryte sekrety i szokującą prawdę.

Wstrząsająca opowieść, która próbuje odpowiedzieć na pytanie, gdzie leży granica między miłością a szaleństwem. Thriller psychologiczny śledzi losy matki, która nie może pogodzić się ze stratą córki. W jej postać popisowo wciela się wyróżniona nominacją do BAFTY Noomi Rapace (Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet). Obok niej występują znana z serialu Opowieść podręcznej Yvonne Strahovski (nominacja do Złotego Globu), Luke Evans (Piękna i Bestia), Finn Little (Chłopiec z burzy) oraz Annika Whiteley (Sing-geul-ra-i-deo). Reżyserką obrazu jest australijska artystka Kim Farrant (Strangerland).

Reżyseria: Kim Farrant
Obsada: Noomi Rapace, Rebecca Bower, Luke Evans, Yvonne Strahovski, Finn Little, Annika Whiteley
Kraj: Australia


hbo go filmy

Szkoła melanżu / BOOKSMART (2019) | film, komedia | 98m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Amy (Kaitlyn Dever) i Molly (Beanie Feldstein) są dwiema przyjaciółkami, które przez cztery lata ogólniaka pilnie się uczyły, aby zostać prymuskami. Jednak w przeddzień ukończenia szkoły zaczynają żałować, że poświęciły nauce wszystko. Marzą, aby nadrobić stracony czas i pewnej nocy postanawiają imprezować do upadłego.

Zwariowana komedia opowiadająca o dwóch ambitnych uczennicach, które pod koniec ogólniaka zaczynają żałować swoich życiowych wyborów. W ich role wcielają się Kaitlyn Dever (Mój piękny syn) oraz Beanie Feldstein (Lady Bird), która za stworzoną przez siebie kreację otrzymała nominację do Złotego Globu. W jednej z głównych ról w filmie pojawia się znana z serialu Przyjaciele Lisa Kudrow. Obraz jest reżyserskim debiutem popularnej aktorki Olivii Wilde (serial Dr House).

Reżyseria: Olivia Wilde
Obsada: Kaitlyn Dever, Beanie Feldstein, Jessica Williams, Jason Sudeikis, Lisa Kudrow
Kraj: USA


hbo go filmy

Czarne popioły / CENIZA NEGRA / LAND OF ASHES (2019) | film, dramat | 77m | 12+ | polskie napisy i lektor

Selva (Smashleen Gutiérrez) jest trzynastolatką żyjącą w małym miasteczku na Karaibach. Kiedy znika kobieta, którą traktowała jak matkę, nastolatka sama musi zająć się starzejącym się dziadkiem. Mężczyzna nie chce już żyć i Selva zastanawia się, czy pomóc mu osiągnąć jego pragnienie…

Intymna i pełna magii opowieść o dojrzewaniu w reżyserii utalentowanej Sofii Quirós Ubedy (produkcja była jej pełnometrażowym debiutem). Wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu w Kairze obraz w mądry i przejmujący sposób mówi o podejmowaniu ważnych decyzji i braniu za nie odpowiedzialności. Jego ogromnym wyróżnikiem są przepiękne zdjęcia. Odtwórcami głównych ról są stawiający swoje pierwsze kroki w aktorstwie: Smashleen Gutiérrez, Humberto Samuels, Hortensia Smith oraz Keha Brown.

Reżyseria: Sofia Quiros, Sofia Quirós Ubeda
Obsada: Smashleen Gutiérrez, Humberto Samuels, Hortensia Smith, Keha Brown
Kraj: Kostaryka

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – serial „Pełna Chata” zostanie usunięty na początku czerwca 2020

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „G.I. Joe: Czas Kobry”, „G.I. Joe: Odwet”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner