Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (01.05.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-iZombie-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 8 odcinek 4. sezon serialu:

iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

S4:O8 – 8. Chivalry Is Dead – 42m
netflix-izombie-S3E8

Liv zjada mózg zamordowanego fana gier fabularnych, po czym w iście rycerskim stylu pomaga Clive’owi odkryć mroczne tajemnice grupy zombie LARP-erów.


Tylko do 7 maja 2018r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska film:

netflix-Goosebumps-bg-1
Goosebumps / Gęsia skórka (2015) – film1g43m – 7+ – 7,12/10 można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Nastolatek przeprowadza się do małego miasteczka i zakochuje w nowej sąsiadce. Jej ojciec pisze horrory, a potworny świat z jego książek szybko staje się rzeczywistością.

W rolach głównych: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7 lat, Filmy dla dzieci w wieku 8–10 lat, Filmy familijne, Familijne filmy przygodowe, Komedie familijne, Filmy familijne science fiction i fantasy, Filmowe adaptacje książek dla dzieci, Komedie
Reżyser: Rob Letterman

Obsada: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Amy Ryan, Ryan Lee, Jillian Bell, Halston Sage, Ken Marino, Timothy Simons, Amanda Lund


Do oferty Netflix Polska powrócił dziś film animowany:

netflix-The Swan Princess-bg-1
The Swan Princess / Księżniczka łabędzi (1994) – film animowany dla dzieci1g29m7,22/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 6.4/10

Ten film animowany na podstawie „Jeziora łabędziego” opowiada historię Odette, uroczej dziewczynki zamienionej przez złego czarownika w pełnego wdzięku łabędzia.

W rolach głównych: Jack Palance, Howard McGillin, Michelle Nicastro
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 3–4 lat, Filmy dla dzieci w wieku 5–7 lat, Filmy familijne science fiction i fantasy, Filmy muzyczne dla dzieci, Filmy muzyczne i musicale, Musicale
Reżyser: Richard Rich

Bohaterom tego inspirowanego „Jeziorem łabędzim” filmu fantasy głosów użyczyli m.in. John Cleese i Jack Palance.

 


Czytaj również:

Premiera 3. sezonu serialu „Gotham” (2014) w ofercie Netflix Polska

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (01.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...