Netflix Polska: Czarne lustro – 5 sezon potwierdzony

Facebooktwitter

netflix-zapowiedz-s5-black-mirror-1-1
Netflix ogłosił właśnie, że ta wyjątkowo wciągająca seria nagrodzona Emmy wraca z piątym sezonem! Cierpliwość jest cnotą, ale łatwiej czekać ze świadomością, że nadchodzą kolejne odcinki Czarnego lustra.

Tymczasem przejrzyj się w Czarnym lustrze, którego cztery sezony są dostępne na Netflix. I bądź czujny…

Zapowiedź 5. sezonu serialu pojawiła się dziś na oficjalnym profilu Facebookowym Netflix Polska https://www.facebook.com/netflixpolska/videos/830267417183903/

O serialu Czarne Lustro
Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.


Black Mirror /  Czarne lustro (2011) – serial, sezon 1-3 – 16+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.9/10

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.

W rolach głównych: Bryce Dallas Howard, Alice Eve, Michael Kelly
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórca: Charlie Brooker

W tym kultowym już serialu można zobaczyć takie gwiazdy, jak Bryce Dallas Howard, Kelly Macdonald i Jon Hamm.

Sezon 1: Serial ukazujący rzeczywistość ludzi, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami rozwoju cywilizacji. Implanty pamięci to dla nich codzienność.

Sezon 2: W drugim sezonie bohaterami będą m.in. osoba uzależniona od mediów społecznościowych oraz kobieta, której życie jest spektaklem na żywo.

Sezon 3: Futurystyczne opowieści o m.in. kochankach poznających się w niezwykłym raju, dokuczliwych SMS-ach i niepokojącej aplikacji społecznościowej.

Sezon 4: Świat fantazji wymyka się spod kontroli, a wszystko widzące urządzenia zdradzają mroczne sekrety w nowej serii opowieści o technologii, która zaczyna nas przerastać.


Czytaj również:

Netflix: Ochrona kodem PIN i inne rozwiązania ułatwiające bardziej świadome korzystanie z serwisu

Netflix: „House of Cards” powraca jesienią! – informacja prasowa


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner