Netflix udostępna zwiastun serialu „Otwórz oczy”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.8]

Netflix seriale

Netflix udostępnił dziś zwiastun nowej produkcji oryginalnej dla młodych widzów, serialu Otwórz oczy.

Otwórz oczy to serial Netflix dla młodych widzów. Dramat psychologiczny z elementami science-fiction jest oparty na książce Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka.

Maria Wawreniuk jako Julia – w roli głównej debiutująca na ekranie młoda aktorka. Julka w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji.

Ignacy Liss jako Adam przewodnik Julii po ośrodku Druga Szansa.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale

W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

Premiera serialu Otwórz oczy zaplanowana jest na  25 sierpnia 2021 roku. Serial liczy 6 odcinków.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale

O serialu

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Otwórz Oczy | Oficjalny zwiastun

O MediaBrigade

Mediabrigade to doświadczona, dynamicznie rozwijająca się firma producencka, powstała w 2005 roku we Wrocławiu. Jej założycielami są Marcin Kurek i Sylwester Banaszkiewicz. MediaBrigade specjalizuje się w dużych formach filmowych i telewizyjnych takich jak: filmy fabularne, filmy dokumentalne, teatry telewizji, seriale. W portfolio firmy znajdują się takie produkcje jak serial „Głęboka Woda” (sezon 1 i 2), polsko-czesko-słowacko-francuska koprodukcja fabularna „Ja, Olga Hepnarova”, czy film fabularny „80 milionów”.

 

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Sierpień 2021 w ofercie HBO GO – lista premier – aktualizacja

Netflix: Andrzej Seweryn wcieli się w rolę Sylwestra i Loretty w nowym polskim serialu „Królowa”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...