Netflix udostępna zwiastun serialu “Otwórz oczy”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix udostępnił dziś zwiastun nowej produkcji oryginalnej dla młodych widzów, serialu Otwórz oczy.

Otwórz oczy to serial Netflix dla młodych widzów. Dramat psychologiczny z elementami science-fiction jest oparty na książce Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk, w reżyserii Anny Jadowskiej oraz Adriana Panka.

Maria Wawreniuk jako Julia – w roli głównej debiutująca na ekranie młoda aktorka. Julka w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji.

Ignacy Liss jako Adam przewodnik Julii po ośrodku Druga Szansa.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale

W serialu wystąpili również: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

Premiera serialu Otwórz oczy zaplanowana jest na  25 sierpnia 2021 roku. Serial liczy 6 odcinków.

Netflix seriale

Netflix seriale

Netflix seriale

O serialu

Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.

Otwórz Oczy | Oficjalny zwiastun

O MediaBrigade

Mediabrigade to doświadczona, dynamicznie rozwijająca się firma producencka, powstała w 2005 roku we Wrocławiu. Jej założycielami są Marcin Kurek i Sylwester Banaszkiewicz. MediaBrigade specjalizuje się w dużych formach filmowych i telewizyjnych takich jak: filmy fabularne, filmy dokumentalne, teatry telewizji, seriale. W portfolio firmy znajdują się takie produkcje jak serial “Głęboka Woda” (sezon 1 i 2), polsko-czesko-słowacko-francuska koprodukcja fabularna “Ja, Olga Hepnarova”, czy film fabularny “80 milionów”.

 

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Sierpień 2021 w ofercie HBO GO – lista premier – aktualizacja

Netflix: Andrzej Seweryn wcieli się w rolę Sylwestra i Loretty w nowym polskim serialu „Królowa”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner