Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (06.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Borderliner-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma serial:

Borderliner (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.9/10

Aby chronić rodzinę, policyjny detektyw postanawia zatuszować sprawę morderstwa. Ale gdy jego partner wykrywa matactwo, zaczyna się dla niego niebezpieczna gra.

W rolach głównych: Tobias Santelmann, Ellen Dorrit Petersen, Benjamin Helstad
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne

Sezon 1: Policyjny detektyw postanawia zatuszować sprawę morderstwa, aby chronić rodzinę. Ale gdy jego partner wykrywa oszustwo, zaczyna się niebezpieczna gra.

Detektyw Nikolai zostaje poproszony o zbadanie tajemniczego samobójstwa w norweskim mieście Tista. Z zaskoczeniem odkrywa, że ofiara była powiązana z jego rodziną.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś został usunięty z oferty film animowany:

netflix-Open Season Scared Silly-bg1-1
Open Season: Scared Silly / Sezon na misia 4: Strach się bać (2015) – film animowany dla dzieci1g24m – 7+ – 6,43/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 5.2/10

Straszna opowieść o wilkołaku tak bardzo przeraża niedźwiedzia Bogusia, że rezygnuje on z dorocznego biwaku. Przyjaciele pomagają mu pozbyć się strachu.

W rolach głównych: William Townsend, Donny Lucas, Melissa Sturm
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7 lat, Filmy dla dzieci w wieku 8–10, Filmy familijne, Familijne filmy przygodowe, Familijne filmy animowane, Komedie familijne, Filmy dla dzieci ze zwierzętami, Komedie, Zwariowane komedie
Reżyser: David Feiss


Czytaj również:

Netflix Polska: Czarne lustro – 5 sezon potwierdzony

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. 2 (05.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner