Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska (15.04.2019)

Facebooktwitter

hbo go holiday
Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś filmy:

Wakacje / HOLIDAY (2018) | film | 85m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.9/10

Opis HBO GO: Michael (Lai Yde) jest pochodzącym z Danii gangsterem narkotykowym, który zabiera swoją piękną i lubiącą przepych dziewczynę Saschę (Victoria Carmen Sonne) na luksusowe wakacje do willi na Riwierze Tureckiej. Kobieta szybko uzmysławia sobie, że wystawne życie ma swoją cenę i że w towarzystwie ukochanego nie zawsze może czuć się bezpiecznie. Zagubiona Sascha zaprzyjaźnia się z Thomasem (Thijs Römer), młodym i czarującym Holendrem… nie zadaje sobie jednak sprawy, że nowa znajomość może mieć dla niej groźne konsekwencje. Kryminał z elementami dramatu przedstawiający perypetie ślicznej dziewczyny, która musi zdecydować, czego naprawdę pragnie od życia. Pełen napięcia obraz w reżyserii nominowanej do Europejskiej Nagrody Filmowej Isabelli Eklöf (Granica) pokazuje bohaterkę z krwi i kości, która żyje w bardzo toksycznej relacji. Targają nią liczne emocje i pragnienia. W jej postać wciela się laureatka nagrody Roberta Victoria Carmen Sonne (Swobodne spadanie), a w pozostałych rolach występują Lai Yde (Bedrag), Thijs Römer (Wojna Stelli), Yuval Segal (Druga Ziemia) oraz Adam Ild Rohweder (Zabójcy bażantów). Wyróżnikiem filmu są wysmakowane zdjęcia Nadima Carlsena (Rezerwat Pine Ridge).

Obsada: Victoria Carmen Sonne, Victoria Carmen Sonne, Lai Yde, Lai Yde, Thijs Römer, Koray Alay, Adam Ild Rohweder, Kerem Arslan, Yuval Segal
Reżyseria: Isabella Eklöf, Isabella Eklöf


hbo go AN OFFICER AND A GENTLEMAN
Oficer i dżentelmen / AN OFFICER AND A GENTLEMAN (1982) | film | 119m | 12+ |
IMDb: 7/10

Opis HBO GO: Amerykanin Zack Mayo (Richard Gere) nie miał łatwego początku. Chłopak dorastał z apodyktycznym ojcem (Robert Loggia) na Filipinach, gdzie przenieśli się wspólnie po samobójstwie matki. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych Zack pragnie ze wszystkich sił zacząć swoje życie na nowo. Marzy o zostaniu pilotem i wstępuje do szkoły lotnictwa morskiego. Na początku musi jednak przetrwać trzymiesięczne mordercze szkolenie pod okiem bezwzględnego przełożonego (Louis Gossett Jr). Obsypany nagrodami, pełen hollywoodzkiego czaru dramat pokazujący trudną drogę ku dojrzałości i marzeniom. W postać głównego bohatera wciela się młody Richard Gere (Pretty Woman). Rola przyniosła mu ogromną sławę i była początkiem wielkiej kariery. Obok niego występuje rewelacyjny Louis Gossett Jr., który za stworzoną przez siebie kreację otrzymał statuetki Oscara i Złotego Globu. Reżyserem obrazu jest laureat Nagrody Akademii Taylor Hackford (Ray).

Obsada: Richard Gere, Debra Winger, David Keith, Robert Loggia, Lisa Blount, Louis Gossett Jr.
Reżyseria: Taylor Hackford


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (15.04.2019)

Premiera nowego odcinka 3. sezonu serii „The Grand Tour” (2016) w ofercie Amazon Prime Video

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner