30-metrowa fala – nowy serial dokumentalny HBO o surfingu. Premiera już w lipcu w ofercie HBO GO

Facebooktwitter

hbo go seriale

Serial dokumentalny HBO 30-metrowa fala podąża za pionierem surfingu Garrettem McNamarą, który po swoich dokonaniach w Nazaré w Portugalii wyniósł swój sport na wyżyny. Pomógł też przekształcić tę małą wioskę rybacką w czołowe na świecie miejsce do surfowania. Premiera produkcji odbędzie się 19 lipca w HBO GO.

Sześcioczęściowy serial dokumentalny HBO 30-metrowa fala przybliża działalność pioniera surfingu Garretta McNamary. Jego wyprawa do Nazaré w Portugalii, w nadziei na zdobycie 30 metrowej fali, pozwoliła surfingowi wejść na zupełnie nowy poziom. McNamara razem z mieszkańcami tej małej wioski rybackiej, pomógł przekształcić ją w rozpoznawalne na całym świecie miejsce do surfowania na dużych falach.

hbo go seriale

hbo go seriale

Dokument jest inspirującą historią grupy ludzi, którzy dążą do zdobycia nowych wysokości, nowych miast i całkowicie oddają się spotowi, dzięki czemu mają szansę na spełnienie swojego pozornie nierealnego marzenia. Twórcom produkcji udało się uchwycić wspólnego ducha i niezwykłą pasję podzielaną przez McNamarę i surferów z całego świata, którzy nie zważając na niebezpieczeństwo – w tym poważne obrażenia, które potrafią wywrócić życie do góry nogami – nie ustają w pogoni za swoim niedoścignionym celem.

hbo go seriale

hbo go seriale

hbo go seriale

Serial 30-metrowa fala wyprodukowany został przez Topic Studios, Library Films oraz Amplify Pictures. Za reżyserię odpowiada wielokrotnie wyróżniany Chris Smith. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globu Joe Lewis, Chris Smith, Maria Zuckerman, Ryan Heller oraz Michael Bloom.

30-metrowa fala – zwiastun HBO GO

Premiera nowego serialu dokumentalnego HBO 30-metrowa fala (100 Foot Wave) odbędzie 19 lipca w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji. Kolejne, dodawane będą co tydzień w poniedziałki. Serial liczy 6 odcinków.

hbo go seriale

hbo go seriale


 

Polecamy również

CD PROJEKT RED i Netflix przedstawiają program WitcherCon

Lipcowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner