Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (21.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-izombie-bg-1Netflix Polska uzupełnił swoją ofertę o nowy, 11 odcinek 3. sezonu serialu „iZombie” (2015).

iZombie (2015) – serial, sezon 1-3 – 16+ – 8,11/10 – polskie napisy i lektor
Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

S3:O11 – Dość spisków – 42m
netflix-izombie-S3O11
Po uwolnieniu się ze śmiertelnego klinczu Liz i Clive rzucają się w pogoń za przywódcą łowców zombie. Peyton bada trop.


Dziś swoją premierę ma 18 odcinek 7. sezonu serialu „Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka” (2010) w ofercie Netflix Polska.

netflix-slodkie-klamstewka-bg-1Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka (2010) – serial, sezon 1-7 – 13+ – 8,56/10 – polskie napisy i lektor
Po zaginięciu liderki grupy cztery niegdyś bliskie sobie przyjaciółki ze szkoły ponownie łączy szantażysta, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze sekrety.

Jeden z najpopularniejszych w Ameryce seriali telewizyjnych dla nastolatków oparty na książkach Sary Shepard.

W rolach głównych: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
Twórca: I. Marlene King

Sezon 1: Po roku od zaginięcia liderki ich grupy przyjaciółki zaczynają otrzymywać wiadomości od nieznajomego, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze tajemnice.

Sezon 2: Aria, Emily, Hanna i Spencer jednoczą siły, aby wyjaśnić, co właściwie stało się z Ianem oraz trzymać coraz bardziej podejrzliwych mieszkańców na dystans.

Sezon 3: Chociaż Aria, Emily, Hanna i Spencer poznały tożsamość „A”, tajemnice i kłamstwa nadal nie odstępują ich na krok.

Sezon 4: W nerwowym oczekiwaniu na nowe niespodzianki, jakie przygotuje dla nich „A”, dziewczęta próbują wydobyć informacje od Mony, która również stała się celem.

Sezon 5: Gdy wcześniej uznana za zmarłą Alison powraca do Rosewood, podejrzliwość mieszkańców osiąga apogeum. Nikt nie wie, komu może zaufać.

Sezon 6: W sezonie 6. Aria, Emily, Hanna, Spencer i Mona próbują zakończyć koszmar, który zgotował im Charles. Wkrótce uda im się dowiedzieć więcej o swoim prześladowcy.

Sezon 7: Dziwaczne wydarzenia i niepokojące rewelacje nieustannie prześladują cztery dziewczyny z Rosewood, które łączą siły, by rozwiązać tajemniczą zagadkę.

S7:O18 – Wygrywasz albo przegrywasz – 42m
netflix-slodkie-klamstewka-S7E18

Kiedy Furey odsuwa się od śledztwa, zastępuje go nowy detektyw. Czas nagli, dlatego A.D. próbuje skłócić dziewczyny.

Następny odcinek będzie dostępny w ofercie od 28 czerwca 2017r.

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (21.06.2017)

  1. A wiadomo coś o filmie Dangal, który zadebiutował na Netflixie dziś w USA, UK? Nie mówcie tylko że w Polsce zostanie pominięty, przecież jest on tak wysoko oceniany na IMDB, jest na liście TOP250, recenzje też ma bardzo przychylne i jest oparty na faktach. Bardzo bym prosił redakcję o zapytanie się czy po czasie będzie u nas dostępny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...