Finałowy odcinek 3. sezonu serialu „The Mandalorian” dostępny w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Na platformie Disney+ można już obejrzeć ostatni odcinek 3. sezonu serialu „The Mandalorian”.

Tym samym subskrybenci mogą już zobaczyć jak rozwiązała się zaskakująca i trudna sytuacja, w której znaleźli się Din Djarin, Grogu oraz mandalorianie. Osoby, które jeszcze nie oglądały najnowszego sezonu, mogą zaplanować pełen wrażeń maraton, bo wszystkie rozdziały tej serii są dostępne na platformie.

Trzecia odsłona przygód i galaktycznych podróży Dina Djarina, małego Grogu oraz pozostałych bohaterów serialu, powoli zmierza ku końcowi. Odcinek zwieńczający najnowszą część The Mandalorian rozwiąże i pozamyka kluczowe wątki, ale także odpowie na wiele istotnych pytań. O tym, jakie będzie zakończenie trzeciego sezonu, już można się dowiedzieć, ponieważ ósmy odcinek czeka już na platformie Disney+.

W serialu występują: Pedro Pascala jako Mandalorianina (Din Djarina), Katee Sackhoff jako Bo-Katan Kryze, Carla Weathersa jako Greef Karga, Amy Sedaris jako Peli Motto, Emily Swallow grającą Płatnerza i Giancarla Esposito jako Moff Gideona. Reżyserami ośmioodcinkowego 3. sezonu jest Rick Famuyiwa (odcinki 1, 7, 8); Rachel Morrison (odcinek 2); Lee Isaac Chung (odcinek 3); Carl Weathers (odcinek 4); Peter Ramsey (odcinek 5) oraz Bryce Dallas Howard (odcinek 6).

Disney+ seriale

Jon Favreau jest głównym scenarzystą, a zarazem producentem wykonawczym wraz z Dave’em Filonim, Kathleen Kennedy, Colinem Wilsonem i Rickiem Famuyiwa. Karen Gilchrist i Carrie Beck sprawują funkcję współproducentek wykonawczych.

W oczekiwaniu na kolejne historie ze świata Gwiezdnych wojen w serialu „Ahsoka”, który będzie można zobaczyć już w sierpniu tego roku, widzowie mogą nadrobić pozycje, które w ostatnim roku zbierały szczególnie dobre recencje, jak najnowsza odsłona serii „Prey” czy wciągający „The Bear” oraz szpiegowski „The Old Man”. Fani ciętego humoru z kolei mogą mogą spędzić wieczory z „Family Guy: Głowa rodziny” czy „Simpsonami”.

 

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi. Po więcej informacji wejdź na disneyplus.com lub do aplikacji Disney+ dostępnej na większości urządzeń mobilnych i telewizorów z dostępem do internetu.


 

Polecamy również

Kwiecień w ofercie HBO Max | 15-30 kwietnia | oficjalna lista nowości

Tyler Rake 2 – zapowiedź kontynuacji hitowego filmu Netflix

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner