Tyler Rake 2 – zapowiedź kontynuacji hitowego filmu Netflix

Facebooktwitter

Netflix filmy

Chris Hemsworth powraca. Zobacz zapowiedź filmu TYLER RAKE 2.

Chris Hemsworth ponownie wciela się w rolę Tylera Rake’a w filmie Tyler Rake 2, kontynuacji popularnego filmu akcji Netflix Tyler Rake: Ocalenie. Po wydarzeniach z pierwszej części, które niemal kosztowały go życie, Rake, australijski najemnik specjalizujący się w tajnych misjach, powraca, aby wykonać nowe zadanie. Tym razem musi uwolnić z więzienia udręczoną rodzinę bezwzględnego gruzińskiego gangstera.

Hemsworth ponownie spotyka się na planie z reżyserem Samem Hargrave’em oraz producentami Joe i Anthonym Russo ze studia AGBO. Autorem scenariusza jest Joe Russo. Po raz kolejny w filmie wystąpi również Golshifteh Farahani, obok której pojawią się także Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt i Tinatin Dalakishvili.

Film jest kontynuacją pierwszej części opartej na powieści graficznej „Ciudad” Ande Parksa, napisanej przez Ande Parksa oraz Joe i Anthony’ego Russo oraz zilustrowanej przez Fernanda Leóna Gonzáleza. Producentami filmu „Tyler Rake 2″ są Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Chris Hemsworth, Patrick Newall i Sam Hargrave, natomiast Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus i Stephen McFeely pełnią funkcję producentów wykonawczych.

  • Reżyser: Sam Hargrave
  • Scenarzysta: Joe Russo
  • Producenci: Joe Russo, Anthony Russo, Chris Hemsworth, Patrick Newall, Sam Hargrave, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Eric Gitter, Peter Schwerin
  • Producenci wykonawczy: Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus, Stephen McFeely, Jake Aust
  • Obsada: Chris Hemsworth, Golshifteh Farahani, Tornike Gogrichiani, Adam Bessa, Daniel Bernhardt, Tinatin Dalakishvili, Olga Kurylenko
  • Na podstawie: Powieści graficznej „Ciudad” Ande Parksa, napisanej przez Ande Parksa oraz Joe i Anthony’ego Russo oraz zilustrowanej przez Fernanda Leóna Gonzáleza.

 

 

Informacje o serwisie Netflix:

Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 231 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

Kwiecień w ofercie HBO Max | 1-15 kwietnia | oficjalna lista nowości

Kwietniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości „Awantura”, „Kryptonim: Polska” oraz „Facet z Florydy”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner