Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (28.06.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-izombie-bg-1Netflix Polska uzupełnił swoją ofertę o nowy, 12 odcinek 3. sezonu serialu „iZombie” (2015).

iZombie (2015) – serial, sezon 1-3 – 16+ – 8,11/10 – polskie napisy i lektor
Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i pro

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

S3:O12 – Looking for Mr. Goodbrain, Część 1 – 42m
netflix-izombie-S3O12
Liv zmienia się we flirciarę po zjedzeniu mózgu frywolnej lekarki prowadzącej tajemnicze dochodzenie. Główny hejter zombie, Harley Johns, robi wszystkim niespodziankę.


Dziś swoją premierę ma 19 odcinek 7. sezonu serialu „Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka” (2010) w ofercie Netflix Polska.

netflix-slodkie-klamstewka-bg-1Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka (2010) – serial, sezon 1-7 – 13+ – 8,56/10 – polskie napisy i lektor
Po zaginięciu liderki grupy cztery niegdyś bliskie sobie przyjaciółki ze szkoły ponownie łączy szantażysta, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze sekrety.

Jeden z najpopularniejszych w Ameryce seriali telewizyjnych dla nastolatków oparty na książkach Sary Shepard.

W rolach głównych: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: I. Marlene King

Sezon 1: Po roku od zaginięcia liderki ich grupy przyjaciółki zaczynają otrzymywać wiadomości od nieznajomego, który grozi, że wyjawi ich najmroczniejsze tajemnice.

Sezon 2: Aria, Emily, Hanna i Spencer jednoczą siły, aby wyjaśnić, co właściwie stało się z Ianem oraz trzymać coraz bardziej podejrzliwych mieszkańców na dystans.

Sezon 3: Chociaż Aria, Emily, Hanna i Spencer poznały tożsamość „A”, tajemnice i kłamstwa nadal nie odstępują ich na krok.

Sezon 4: W nerwowym oczekiwaniu na nowe niespodzianki, jakie przygotuje dla nich „A”, dziewczęta próbują wydobyć informacje od Mony, która również stała się celem.

Sezon 5: Gdy wcześniej uznana za zmarłą Alison powraca do Rosewood, podejrzliwość mieszkańców osiąga apogeum. Nikt nie wie, komu może zaufać.

Sezon 6: W sezonie 6. Aria, Emily, Hanna, Spencer i Mona próbują zakończyć koszmar, który zgotował im Charles. Wkrótce uda im się dowiedzieć więcej o swoim prześladowcy.

Sezon 7: Dziwaczne wydarzenia i niepokojące rewelacje nieustannie prześladują cztery dziewczyny z Rosewood, które łączą siły, by rozwiązać tajemniczą zagadkę.

S7:O19 – Żegnaj, kochana – 42m
netflix-slodkie-klamstewka-S7E19

Ezra próbuje powstrzymać Arię, która chce się wydać w ręce policji. Caleb zaczyna intensywnie działać i obmyśla nową teorię.

Następny odcinek będzie dostępny w ofercie od 5 lipca 2017r.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (28.06.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...