Amazon Prime Video – zapowiedzi

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

f5542ef6-f7e3-4192-8a97-e5dd80315d1f-ab52e199-7093-4aee-a17f-cf722bfe450d_RGB_SD._UR267,200_FMJPG_[1]W lutym oraz marcu Amazon Prime Video powiększy swoją ofertę w Polsce o kilka nowych pozycji oraz kolejnych sezonów:

Goliath  Sezon 1, 8.3, 2017, 18+ – premiera luty 2017

Bohaterem serialu Goliath jest Billy McBride, który szuka odkupienia po tym, co zrobił w życiu. Próbuje zniszczyć gigantyczną kancelarię prawniczą, którą pomógł stworzyć.

Z: The Beginning of Everything Sezon 1, 7.4, 2017, 18+ – premiera luty 2017

Z: The Beginning of Everything jest serialem biograficznym opartym na historii życia Zeldy Fitzgerald, pięknej i utalentowanej pisarki. Kobieta poznaje niepublikowanego jeszcze autora F. Scotta Fitzgeralda. Produkcja ukazuje ich płomienny romans oraz małżeństwo, a także problemy, z którymi musieli się zmagać.

Transparent IMDb 7.9, 2017, 18+ – 3 sezon serialu pojawi się w lutym 2017

Serial Transparent skupia się na mężczyźnie imieniem Mort (Tambor), który zbiera swoje dorosłe dzieci – Ali (Gaby Hoffman), Sarę i Joshuę – aby porozmawiać o przyszłości. Wszyscy są w szoku, że nie chodzi o finanse, ale o tajemnicze życie ojca będącego transgenderystą. Przez to zmieni się całe ich życie.

Crisis in Six Scenes Sezon 1, 6.7, 2017, 18+ – premiera marzec 2017

Akcja serialu osadzona jest w latach 60. XX wieku i rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. Wtedy to nad krajem wisiało widmo rewolucji. Bohaterami są członkowie pewnej rodziny z klasy średniej, których odwiedza niespodziewany gość.

Red Oaks 7.9, 2017, 18+ – 2 sezon serialu pojawi się w marcu 2017

Akcja serialu Red Oaks toczy się w 1985 roku i rozgrywa w tytułowym prestiżowym country clubie. Doraźną pracę znajduje tam David Meyers, młody człowiek na życiowym rozdrożu. Chłopak zostaje instruktorem tenisa dla bogaczy i otrzymuje różne porady od różnorodnych, nieraz dziwacznych ludzi.

KOMENTARZE:

18 myśli nt. „Amazon Prime Video – zapowiedzi

   • I tak od pierwszego dnia pewnie będzie miał lepszą oferte niż Prime w pl.

   • Tak patrzę co mają w natywnej ofercie i w sumie nie ma tragedii, dużo starszych i nowszych seriali HBO (typu „Sześć stóp pod ziemią”, „Gra o Tron”), Grey’s Anatomy, jest Scorpion, Scandal, Wikingowie, Siostra Jackie, coś się przewija z BBC, natomiast filmy raczej średnie, takie jak wszędzie bez wyłączności, głównie starsze popularne. Ale trudno przewidzieć co uda im się zaproponować PL, na polskich grafikach promocyjnych jest Mr Robot i Żona Idealna, działa na Chromecasta, jeśli oferta będzie po polsku to za 20 zł może nie być najgorzej…

   • Mogę wiedzieć gdzie Ty tą ofertę znalazłeś? :), mam wykupiony okres próbny i w żadnym kraju nie znalazłem nic co by leżało chociaż obok tego co jest na grafikach promocyjnych 🙂

   • Na czym to opierasz? Doświadczenie? Miałeś tam konto założone? Biorąc pod uwagę sam fakt, że oferują możliwość oglądanie seriali HBO powoduje, że stwierdzenie „ShowMax to gniot” to zwykłe pieprzenie.

   • Oby tak było, ale póki co nigdzie nic godnego uwagi nie znalazłem, a do krajów afrykańskich dostępu nie mam, a tam gdzie mam dostęp jest dno, zresztą już pisałem że może czymś w Polsce zaskoczą poza Uchem Prezesa

  • „In Africa the ShowMax catalogue consists of Hollywood, British, and South African content. Outside of Africa the ShowMax catalogue consists of kykNet International content, targeted primarily at an Afrikaans-speaking audience.

   ShowMax has content in English, Afrikaans, isiZulu, Sepedi, Tswana, Sesotho and Xhosa.”
   Dokładnie tak to wygląda w krajach Europejskich gdzie działają i w USA, więc spodziewajmy się cudu, chociaż coraz bardziej robimy się krajem 3 świata to kto wie 😉

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...