Amazon Prime Video – premiery (25.03.2017)

Facebooktwitter

en_us-superhero_gl_crisisinsixscenes-3000-600._UR1500,300_FMJPG_[1] Biblioteka Amazon Prime Video została powiększona o nowe seriale:

Crisis in Six Scenes – Sezon 1, 6.7, 2016, 18+ – brak tłumaczenia, dostępny również w UHD – Crisis In Six Scenes [Ultra HD] – coś dla fanów Woody’ego Allena

Spokój rodziny z klasy średniej zostaje zaburzony za sprawą niezwykłego gościa.

Damages / Układy – (2007-2012) serial, 5 sezonów, 8.1, 18+ – dostępne polskie napisy we wszystkich sezonach.

Młoda absolwentka prawa, Ellen Parsons, zaczyna pracę w kancelarii Patty Hewes, która znana jest z dążenia do celu za wszelką cenę.

Amerykański serial o prawnikach, który dzięki gwiazdorskiej obsadzie. Złożonej fabule i doskonałej realizacji zdobył ogromną popularność wśród publiczności i został nagrodzony Złotym Globem oraz trzema nagrodami Emmy. Główną bohaterką serialu jest znana prawniczka procesowa, Patty Hewes (w tej roli rewelacyjna Glenn Close). W pierwszym sezonie przyjmuje do swojej kancelarii absolwentkę prawa, Ellen Parsons (Rose Byrne, “W stronę słońca“, “Casanova“), a następnie postanawia zmierzyć się w sądzie z bezlitosnym miliarderem Arthurem Frobisherem (Ted Danson, “Zdrówko“, “Trzech mężczyzn i dziecko“). Scenariusz został zainspirowany skandalami finansowymi w wielkich korporacjach, między innymi skandalem związanym z przedsiębiorstwem Enron w 2001 roku.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Amazon Prime Video – premiery (25.03.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner