Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Polsce na konsoli Playstation 4

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

amazon-prime-video-PL-sklepAmazon Prime Video to internetowa usługa strumieniowania (SVOD) filmów, seriali oraz programów telewizyjnych dostępna w ponad 200 krajach, w tym w Polsce od 14 grudnia 2016r.

Aplikacja Amazon Prime Video do tej pory nie była dostępna na konsoli Playstation 4 / PS4, a dziś została oficjalnie udostępniona w Playstation Store. Można ja pobrać bezpośrednio ze sklepu.

Opis aplikacji

„… Dzięki Amazon Prime Video masz natychmiastowy dostęp do nagradzanych seriali oraz filmów Amazon Originals i nie tylko. Przeglądaj tytuły, wyszukuj ulubione pozycje lub oglądaj filmy i programy polecane specjalnie dla Ciebie. Natychmiast przesyłaj strumieniowo lub pobieraj filmy na swoje urządzenie przenośne albo oglądaj online.

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Kontroler nawigacyjny PlayStation®Move lub kontroler bezprzewodowy będą wymagane do funkcji sterowania ruchem.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

NASZE WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI ZNAJDZIESZ NA STRONIE WWW.PRIMEVIDEO.COM/TOU. AMAZON, LOGO AMAZON LOGO ORAZ AMAZON PRIME VIDEO SĄ ZNAKAMI TOWAROWYMI AMAZON.COM, INC. LUB PODMIOTÓW STOWARZYSZONYCH …”

20170905-170205-14340737359aed88d09fcf.jpg

Obecnie serwis Amazon Prime Video proponuje promocję na abonament w postaci opłaty 2,99 EUR przez pierwsze pół roku a później 5,99 EUR. Subskrypcję wzorem Netflixa i Showmax można w każdej chwili zakończyć, czyli nie ma umowy terminowej. Prime Video zapewnia też czas na darmowe testowanie usługi, które trwa 7 dni.

amazon-prime-video-oferta-ceny-14_12_2016

Za powyższą cenę otrzymujemy możliwość oglądania materiałów dostępnych w usłudze równocześnie na 3 urządzeniach wraz z usługą pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych. Interfejs www i aplikacji dostępny jest dalej w języku angielskim. Są dostępne nagrania w polskiej wersji językowej z lektorem, dubbingiem i/lub napisami oraz w jakości UHD/4K/HDR.

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Polsce na konsoli Playstation 4

  1. Można jakoś sprawdzić za pośrednictwem aplikacji lub strony co w chwili obecnej jest dostępne w języku polskim? Jakoś nie podoba mi się wizja przeglądania każdego serialu osobno i sprawdzania jakie są dostępne języki?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...