Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Polsce na konsoli Playstation 4

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

amazon-prime-video-PL-sklepAmazon Prime Video to internetowa usługa strumieniowania (SVOD) filmów, seriali oraz programów telewizyjnych dostępna w ponad 200 krajach, w tym w Polsce od 14 grudnia 2016r.

Aplikacja Amazon Prime Video do tej pory nie była dostępna na konsoli Playstation 4 / PS4, a dziś została oficjalnie udostępniona w Playstation Store. Można ja pobrać bezpośrednio ze sklepu.

Opis aplikacji

„… Dzięki Amazon Prime Video masz natychmiastowy dostęp do nagradzanych seriali oraz filmów Amazon Originals i nie tylko. Przeglądaj tytuły, wyszukuj ulubione pozycje lub oglądaj filmy i programy polecane specjalnie dla Ciebie. Natychmiast przesyłaj strumieniowo lub pobieraj filmy na swoje urządzenie przenośne albo oglądaj online.

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Kontroler nawigacyjny PlayStation®Move lub kontroler bezprzewodowy będą wymagane do funkcji sterowania ruchem.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.

Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

NASZE WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI ZNAJDZIESZ NA STRONIE WWW.PRIMEVIDEO.COM/TOU. AMAZON, LOGO AMAZON LOGO ORAZ AMAZON PRIME VIDEO SĄ ZNAKAMI TOWAROWYMI AMAZON.COM, INC. LUB PODMIOTÓW STOWARZYSZONYCH …”

20170905-170205-14340737359aed88d09fcf.jpg

Obecnie serwis Amazon Prime Video proponuje promocję na abonament w postaci opłaty 2,99 EUR przez pierwsze pół roku a później 5,99 EUR. Subskrypcję wzorem Netflixa i Showmax można w każdej chwili zakończyć, czyli nie ma umowy terminowej. Prime Video zapewnia też czas na darmowe testowanie usługi, które trwa 7 dni.

amazon-prime-video-oferta-ceny-14_12_2016

Za powyższą cenę otrzymujemy możliwość oglądania materiałów dostępnych w usłudze równocześnie na 3 urządzeniach wraz z usługą pobierania nagrań na urządzeniach mobilnych. Interfejs www i aplikacji dostępny jest dalej w języku angielskim. Są dostępne nagrania w polskiej wersji językowej z lektorem, dubbingiem i/lub napisami oraz w jakości UHD/4K/HDR.

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Aplikacja Amazon Prime Video dostępna w Polsce na konsoli Playstation 4

  1. Można jakoś sprawdzić za pośrednictwem aplikacji lub strony co w chwili obecnej jest dostępne w języku polskim? Jakoś nie podoba mi się wizja przeglądania każdego serialu osobno i sprawdzania jakie są dostępne języki?

  2. Na PS3 też jest dostępna od dawna, ale jak sobie założymy konto PSN na USA. Trochę to problematyczne, ale po zainstalowaniu hula dalej już na polskim koncie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...