Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – “Supergirl” i “Żona”

Facebooktwitter

netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy film oraz finałowy odcinek 5. sezonu serialu Supergirl. Z oferty został dziś usunięty serial animowany, a jeden serial zostanie z niej usunięty  30 czerwca 2020r.

Dzisiejsze nowości

finałowy, 19 odcinek 5. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-5 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

Sezon 5: Na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie, a Kara musi zmierzyć się z konsekwencjami poczucia krzywdy i zawodu u Leny Luthor. Poza tym Supergirl zmienia kostium.

S5:O19 – 19. Immortal Kombat – 41 min

Netflix seriale

Kara liczy, że jej przyjaciele — zarówno dawni, jak i obecni — pomogą jej ocalić świat w obliczu zbliżającego się finału nikczemnego planu Lexa związanego z Lewiatanem.

 

Gatunki: Seriale science fiction, Seriale na podstawie komiksów, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis, Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance

netflix filmy The Wife / Żona (2017)
film – 1g40m

W Sztokholmie wspierająca żona wspomina swoje życiowe wybory, kiedy jej zapatrzony w siebie mąż odbiera literacką Nagrodę Nobla.

W ofercie od: 2020-05-31

W rolach głównych: Glenn Close, Jonathan Pryce, Christian Slater

Gatunki: Filmy na podstawie literatury, Filmy brytyjskie, Dramaty
Kategorie: Oszczędny w środkach

https://youtu.be/HTFZ8qVq3s8

Po prawie 40 latach małżeństwa Joan i Joe Castlemanowie (Glenn Close i Jonathan Pryce) stanowią uzupełniający się duet. Joe lubi brylować, Joan jest nieśmiała. Joe nie przykłada wagi do ubioru, Joan jest zawsze elegancka. Joe jest nieco próżny, Joan skromna. Joe pławi się swoją publiczną rolą jednego z najważniejszych pisarzy Ameryki, Joan spełnia się w roli Żony Wielkiego Pisarza. Ale Joe otrzymuje Nagrodę Nobla i ten starannie budowany domek z kart rozsypuje się na naszych oczach…

Przed nami aktorski popis Glenn Close, jednej z najwybitniejszych aktorek wszech czasów.

Serial usunięty

netflix seriale Be-Be-Bears / Mi-Mi-Miśki (2018)
serial dla dzieci – polskie i dubbing

Dwóch misiowych kumpli wesoło się bawi, wybiera na zwariowane przygody i wspólnie poznaje świat.

Serial dostępny tylko do 29 czerwca 2020r.

netflix seriale Limitless (2016)
serial – można pobrać – 7,86/10 – polskie napisy i lektor

Przeciętny muzyk uwalnia pełną moc swojego umysłu dzięki nowemu narkotykowi, po czym zostaje zatrudniony przez FBI. Serial oparty na filmie z 2011 roku.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiery filmowe – „Oszustki”, „Niewidoczni” i „Na pożegnanie”

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – serial „Robot Trains” i „Line of Duty”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner