Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – serial “Robot Trains” i “Line of Duty”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy serial animowany dla dzieci. Wczoraj także zadebiutował w ofercie nowy sezon serialu Somebody Feed Phil oraz powrócił do niej serial Line of Duty. Trzy filmy zostały przeznaczone do usunięcia z oferty 6 czerwca 2020r.

Dzisiejsza nowość

Robot Trains (2017)
serial animowany dla dzieci 

Utrzymanie porządku w świecie pociągów nie jest łatwym zadaniem. Jednak dla tych pięciu pociągów, które zmieniają się w roboty, każde wyzwanie to świetna przygoda.

W ofercie od: 2020-05-30

Sezon 1.: 16 odcinków – Utrzymanie porządku w świecie pociągów nie jest łatwym zadaniem. Jednak dla tych pięciu pociągów, które zmieniają się w roboty, każde wyzwanie to świetna przygoda.

Sezon 2.: 26 odcinków – Odważni bohaterowie z kolejowej straży wspólnie strzegą czterech tętniących życiem regionów i utrzymują porządek w swoim pełnym pociągów świecie.

W rolach głównych: Bill Rogers, Carrie Savage, Ken Spassione

Gatunki: Seriale dla dzieci, Koreańskie seriale i programy, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący

Wczorajsze nowości

Netflix seriale

3. sezon Somebody Feed Phil (2018) | serial, sezon 1-3 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Twórca serialu „Wszyscy kochają Raymonda”, Phil Rosenthal, podróżuje po świecie, poznając lokalne kuchnie i kultury Bangkoku, Lizbony, Meksyku oraz innych miast.

W rolach głównych: Philip Rosenthal

Ulubiony program smakoszy w 2019 roku zdobył nagrodę Emmy w kategorii najlepszego programu typu „unstructured reality”.Sezon 1.: 6 odcinków – Phil Rosenthal, twórca serialu „Wszyscy kochają Raymonda”, podróżuje po świecie, poznając kuchnie i kultury Bangkoku, Lizbony, Meksyku i wielu innych miast.

Sezon 2.: 6 odcinków od 06.07.2018 – Phil Rosenthal kontynuuje kulinarne podróże po świecie, zatrzymując się w Dublinie, Wenecji, Buenos Aires, Kopenhadze, Kapsztadzie i Nowym Jorku.

Sezon 3.: 5 odcinków od 229.05.2020 – Kocha wyjątkowe jedzenie z domieszką pysznych żartów. Dołączcie do Phila Rosenthala w komicznych kulinarnych podróżach do Marrakeszu, Chicago, Londynu, Seulu i Montrealu.

Gatunki: Dokumenty o podróżach i przygodach, Dokumenty społeczno-kulturowe, Seriale kulinarne i podróżnicze, Styl życia, Reality TV, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne
Kategorie: Błyskotliwy, Pogodny

Netflix seriale Line of Duty (2012)
serial – można pobrać – 8,03/10

Detektyw Steve Arnott odmawia udziału w tuszowaniu sprawy przypadkowego postrzelenia, za co zostaje karnie przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego.

W rolach głównych: Martin Compston, Lennie James, Vicky McClure
Twórcy: Jed Mercurio

Powrót do oferty od 29.05.2020

Sezon 1.: 5 odcinków – Detektywi Steve Arnott i Kate Fleming prowadzą dochodzenie w sprawie niezwykle skutecznego policjanta podejrzewanego o korupcję.

Sezon 2.: 6 odcinków – W toku dochodzenia w sprawie ataku na policyjny konwój, w którym ginie trzech policjantów, detektyw Arnott odkrywa coraz bardziej zaskakujące fakty.

Sezon 3: 6 odcinków – Niekonwencjonalne działania sierżanta policji naprowadzają zespół do walki z korupcją na ślad zadziwiającego spisku.

Sezon 4: 6 odcinków – Nadkomisarz prowadzący śledztwo w sprawie seryjnego mordercy sam staje się przedmiotem dochodzenia jednostki antykorupcyjnej.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Brytyjskie seriale i programy, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Trzymający w napięciu

Filmy dostępne tylko do 5 czerwca 2020r.

Netflix filmy Downsizing / Pomniejszenie (2017)
film – 2g15m – polskie napisy i lektor 

Paul i Audrey postanawiają zmniejszyć się do rozmiaru kciuka i przenieść do miniaturowego miasta, gdzie będą mogli pławić się w luksusie.

Film „Pomniejszenie” został napisany i wyreżyserowany przez dwukrotnego zdobywcę Oscara — Alexandra Payne’a („Wybory”).

 

W rolach głównych: Matt Damon, Kristen Wiig, Christoph Waltz

Gatunki: Komedie, Dramaty, Dramaty społeczne
Kategorie: Intelektualne, Fantazyjne

Netflix filmy The Art of Organized Noize / Organized Noise – historia (2016)
film – 1g40m – 6/10 – polskie napisy 

Ten dokument opowiada historię Organized Noize — wpływowej ekipy produkcyjnej stojącej za hitami grup Outkast, Goodie Mob, TLC i innych.

Netflix filmy Disturbing the Peace (2016)
film – 1g26m – polskie napisy 

Film dokumentalny o byłych palestyńskich i izraelskich żołnierzach zmęczonych wieczną wojną, którzy utworzyli grupę działającą na rzecz pokoju.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Pierwszy król”, „Operacja Anthropoid” i „Kinooperator”

Netflix Polska : Premiery i aktualizacje w ofercie – „Siły Kosmiczne” i „Kenny Sebastian: The Most Interesting Person in the Room”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner