Biały Lotos – nowy serial komediowy HBO zadebiutuje 12 lipca w ofercie HBO i HBO GO

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.9]

hbo go seriale

Nowy serial komediowy HBO Biały Lotos to satyra społeczna z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. Twórcą produkcji jest Mike White. Premiera serialu odbędzie się 12 lipca w HBO oraz HBO GO.

Serial HBO Biały Lotos podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

hbo go seriale

Bohaterami serialu są zarówno pracownicy, jak i goście hotelowi. Wśród pracowników hotelu Biały Lotos jest jego pedantyczny manager, Armond (Murray Bartlett), który przeżywa serię dramatycznych załamań, jak również stąpająca twardo po ziemi kierowniczka SPA, Belinda (Natasha Rothwell), która próbuje pomóc jednemu z gości, przez co zaczynają targać nią przeróżne emocje. W kurorcie wypoczywa też rodzina Mossbacherów – Nicole (Connie Britton), odnosząca sukcesy prezeska, która nie jest w stanie przestać traktować członków swojej rodziny jak nieposłusznych pracowników, jej mąż Mark (Steve Zahn), który bardzo przeżywa wstydliwe problemy medyczne i cierpi na nieuleczalny kompleks niższości, ich nastoletni syn Quinn (Fred Hechinger) – nieporadny w kontaktach towarzyskich fan gier komputerowych, który po raz pierwszy doświadcza cudów natury, córka Olivia (Sydney Sweeney) i jej przyjaciółka Paula (Brittany O’Grady) – obdarzone ciętym językiem studentki drugiego roku, które ze zgryźliwą satysfakcją obserwują styl życia i poglądy otaczających je osób. Przystojny, ale bardzo roszczeniowy Shane Patton (Jake Lacy) przyjechał na Hawaje, aby spędzić tam miesiąc miodowy ze swoją piękną żoną Rachel (Alexandra Daddario). Shane i Rachel są bardzo w sobie zakochani, ale kiedy zaczynają lepiej się poznawać w nowych i bardzo kameralnych okolicznościach, oboje zaczynają mieć wątpliwości. A kiedy bez wcześniejszej zapowiedzi dołącza do nich apodyktyczna matka Shane’a, Kitty (Molly Shannon), ich sielski miesiąc miodowy definitywnie dobiega końca. Kolejną bohaterką serialu jest Tanya McQuoid (Jennifer Coolidge), bogata, rozchwiana psychicznie kobieta, która nie może się otrząsnąć po śmierci matki. Tanya przyjechała do hotelu sama, ale desperacko szuka miłości i pilnie potrzebuje masażu.

hbo go seriale

W rolach głównych w serialu występują: Murray Bartlett (serial HBO Spojrzenia), Connie Britton (Nashville), Jennifer Coolidge (Dwie spłukane dziewczyny), Alexandra Daddario (serial HBO Detektyw), Fred Hechinger (Ósma klasa), Jake Lacy (serial HBO Dziewczyny), Brittany O’Grady (Jej głos), Natasha Rothwell (serial HBO Niepewne), Sydney Sweeney (serial HBO Euforia) i Steve Zahn (serial HBO Treme). W gościnnych rolach w produkcji pojawią się: Molly Shannon (serial HBO Rozwód), Jon Gries (Dream Corp LLC), Jolene Purdy (WandaVision), Kekoa Kekumano (Aquaman) i Lukas Gage (serial HBO Euforia).

hbo go seriale

Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem wszystkim odcinków serialu Biały Lotos jest Mike White (serial HBO Iluminacja). Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Mike White, David Bernad i Nick Hall, a producenta współwykonawczego Mark Kamine. Zdjęcia do miniserialu nakręcono na wyspie Maui.

Biały Lotos – trailer HBO GO

Premiera nowego serialu komediowego HBO Biały Lotos (The White Lotus) odbędzie 12 lipca w HBO i HBO GO. Serial liczy 6 odcinków.


 

Polecamy również

CD PROJEKT RED i Netflix przedstawiają WitcherCon

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i datę premiery serialu „Rojst’97”. Mamy też zdjęcia z planu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...