#BringBackAlice – wszystkie odcinki serialu dostępne w ofercie HBO Max

Facebooktwitter

HBO Max seriale

Najnowszy polski serial Max Original #BringBackAlice jest już w całości dostępny w serwisie.

Widzowie mogą poznać finał historii tajemniczego zaginięcia nastolatki – Alicji (Helena Englert), która po roku niebecności szczęśliwie wraca do domu i próbujac odnaleźć się w zmienionej rzeczywistości, odkrywa mroczną tajemnicę swoich bliskich…

Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki – Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć… Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka – Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Nagły powrót influencerki staje się źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Czy młodzi ludzie mają coś do ukrycia?

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havrylę, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

Produkcja składa się z sześciu odcinków. Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski. Producentkami są Marta Habior i Izabela Łopuch, producentem wykonawczym z ramienia HBO Max – Antony Root, Johnathan Young i Steve Matthews, producentem wykonawczym ze strony Telemark – Maciej Kubicki i Anna Kępińska, a producentem liniowym – Robert Feluch. Zdjęcia realizował Mikołaj Syguda. Scenografię przygotował Jakub Zwolak, kostiumy – Andrzej Sobolewski, a za stylizację fryzur i charakteryzację odpowiadali Kacper Rączkowski i Aleksandra Dutkiewicz.

Wszystkie odcinki serialu Max Original #BringBackAlice są już dostępne w serwisie HBO Max.

 


 

Polecamy również

Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery rozszerzają umowę dystrybucyjną na terenie Europy Środkowo-Wschodniej

Zanurz się w świecie muzyki. Ed Sheeran, Miley Cyrus, Elton John, J-Hope i wielu innych artystów czekają w Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner