Czy materiały Netflix Polska w przyszłym roku będą dostępne po polsku?

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

netflix-blackZgodnie z dzisiejszym artykułem dostępnym na stronie http://www.telko.in/jest-szansa-ze-netflix-w-przyszlym-roku-bedzie-z-wersja-polska, podczas konferencji PLNOG (PL Network Operators’ Group – Polska grupa operatorów sieci teleinformatycznych) w Warszawie przedstawicielka Netflixa Nina Bargisen, Network Strategist and Partner Engagement Manager na region EMEA poinformowała, że:

„… Jest bardzo prawdopodobne, ze w przyszłym  roku Netflix zaoferuje treści w języku polskim …” oraz „… Gdy się przekonamy, że zainteresowanie naszymi usługami w Polsce jest na odpowiednim poziomie na pewno decydujemy się na lokalizowanie treści  …”

Wypowiedź przedstawicielki Netflixa rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie mamy już złudzeń – Polska to kraj dość niszowy, z małym zainteresowaniem Neflixem :(. Ciekawe ile poczekamy na „odpowiedni poziom” zainteresowania usługami Netflixa i decyzję o szerszej lokalizacji po polsku?

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Czy materiały Netflix Polska w przyszłym roku będą dostępne po polsku?

  1. dziekujemy za subskrybcje ..jak mowilismy nie bedzie nic tlumaczonego na Polski bo sie nie oplaca dziekuje do widzenia czekamy na konkurencje ktora bedzie dawac to co leci w danym momencie + offline patrz amazon hulu etc abc fox

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...