Netflix Polska – nowe tytuły dostępne w Polsce (26.02.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Netflix Polska i globalnie dziś swoją premierę ma serial Fuller House – kontynuacja serialu „Full House” / „Pełna Chata” z lat 80-tych i 90-tych. Dostępnych jest 13 odcinków pierwszego sezonu.

Drugą dzisiejszą premierą jest film Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny – kontynuacja filmu „Crouching Tiger, Hidden Dragon” / „Przyczajony tygrys, ukryty smok” z 2000r. Niestety oba tytuły nie posiadają polskiej wersji językowej.

Trzecim tytułem dodanym dziś do biblioteki Netflix Polska jest stand-up komediowy Theo Von: No Offense (2016). Tytuł ten jest dostępny z polskimi napisami.

Dziś też Netflix Polska udostępnił koreański serial Heartless City (2013), oczywiście bez polskiej wersji językowej.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Netflix Polska – nowe tytuły dostępne w Polsce (26.02.2016)

    • Bez przesady, kolego. Mieszkasz w Polsce, mówisz po polsku więc standardem dla usług przeznaczonych dla Polaków powinien być język polski w jakiejś formie. Tutaj nie chodzi nawet o młodych, którzy raczej sobie poradzą albo po prostu dalej będą w inny sposób oglądali ale o dorosłych, którzy nie muszą znać j. ang. Nie zmienia to jednak faktu, że hejt na netflixa jest trochę nieuzasadniony zważywszy na to, że nie było oficjalnego startu w PL a tylko odblokowanie usługi, to zdecydowanie nie to samo.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...