Netflix Polska – nowe tytuły dostępne w Polsce (26.02.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Netflix Polska i globalnie dziś swoją premierę ma serial Fuller House – kontynuacja serialu „Full House” / „Pełna Chata” z lat 80-tych i 90-tych. Dostępnych jest 13 odcinków pierwszego sezonu.

Drugą dzisiejszą premierą jest film Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny – kontynuacja filmu „Crouching Tiger, Hidden Dragon” / „Przyczajony tygrys, ukryty smok” z 2000r. Niestety oba tytuły nie posiadają polskiej wersji językowej.

Trzecim tytułem dodanym dziś do biblioteki Netflix Polska jest stand-up komediowy Theo Von: No Offense (2016). Tytuł ten jest dostępny z polskimi napisami.

Dziś też Netflix Polska udostępnił koreański serial Heartless City (2013), oczywiście bez polskiej wersji językowej.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Netflix Polska – nowe tytuły dostępne w Polsce (26.02.2016)

  1. Brak polskich napisów do własnych produkcji Netflix to niestety jasny sygnał, że na liście priorytetów Netflix Polska nawet nie jest na ostatnim miejscu. Po prostu nas tam nie ma :(.

    • Bez przesady, kolego. Mieszkasz w Polsce, mówisz po polsku więc standardem dla usług przeznaczonych dla Polaków powinien być język polski w jakiejś formie. Tutaj nie chodzi nawet o młodych, którzy raczej sobie poradzą albo po prostu dalej będą w inny sposób oglądali ale o dorosłych, którzy nie muszą znać j. ang. Nie zmienia to jednak faktu, że hejt na netflixa jest trochę nieuzasadniony zważywszy na to, że nie było oficjalnego startu w PL a tylko odblokowanie usługi, to zdecydowanie nie to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...