Netflix: Pełniejsza chata: Sezon 5 — CZĘŚĆ A | Oficjalny zwiastun

Facebooktwitter


Netflix
Polska opublikował oficjalny zwiastun części A 5. sezonu serialu Pełniejsza chata.

Hej, wielbiciele klanu Tannerów i Fullerów! Pośmiejmy się, popłaczmy i powiwatujmy razem, zanim się pożegnamy. Część A sezonu 5. już 6 grudnia. Odcinki finałowe w 2020 roku.


Pełniejsza chata / Fuller House ( 2016) | serial, sezon 1-4 | UHD, 4K | 9,41/10 | polskie: napisy i lektor

Opis Netflix: Przygodom rodziny Tannerów nie ma końca. D.J. Tanner-Fuller współdzieli dom z siostrą Stephanie i przyjaciółką Kimmy, które pomagają jej w wychowywaniu trzech synów.

Sequel popularnego serialu „Pełna chata” był nominowany do nagrody Emmy dla najlepszego programu dla dzieci.W rolach głównych: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber
Twórcy: Jeff Franklin

Sezon 1.: 13 odcinków – Chata Fullerów szybko się zapełnia w pierwszym sezonie. D.J., Stephanie, Kimmy i dzieciaki stawiają czoła rozmaitym problemom, od walk o pokoje po zawody miłosne.

Sezon 2.: 13 odcinków – W drugim sezonie dom rodzin Tanner, Fuller i Gibbler wypełnia się śmiechem, nieoczekiwanymi gośćmi i pasjonującymi nowymi związkami.

Sezon 3.: 18 odcinków – Nastoletnia miłość, rodzinne przyjęcia, ślub za granicą i (być może) nowy dzidziuś — to będzie lato pełne wrażeń.

Sezon 4.: 13 odcinków – Klany Tannerów, Fullerów i Gibblerów wracają z nową porcją rozrywki. Romans DJ i Steve’a rozkwita na nowo. Wkrótce na świecie ma pojawić się nowy członek rodziny.

Gatunki: Sitcomy, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Uczuciowy


Polecamy również

Netflix: Sex Education – data premiery 2. sezonu; Ania, nie Anna – oficjalny plakat 3. sezonu

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 25 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner