Dalsze testy oferty Netflixa – brak okresu próbnego

Facebooktwitter

netflix-logo
Netflix
kontynuuje dalsze testy swojej oferty w Polsce. Tym razem testuje brak dostępności 30 dniowego okresu próbnego.

O testach nowych wersji cennika planów abonamentowych Netflix Polska informowaliśmy już na początku marca 2019r. Wygląda, że testy nowych wersji cennikowych nie są już kontynuowane, a Netflix wprowadził nowy test swojej oferty.

Coraz więcej naszych czytelników zgłasza nam następną zmianę w ofercie Netflixa polegającą na braku 30 dniowego okresu próbnego, który był oferowany nowym klientom od samego początku działalności Netfixa w Polsce.

Fakt ten potwierdziliśmy u źródła i otrzymaliśmy oficjalne stanowisko przedstawione przez biuro prasowe Netflix Polska:

„Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe”.

 

Na okazję tych testów Netflix przygotował również specjalną informację w swoim Centrum pomocy:

Informacje o bezpłatnym okresie próbnym

W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać.

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują natychmiastowy dostęp do całego katalogu filmów, seriali i programów serwisu Netflix. Informacje o planach, urządzeniach itd. znajdziesz w artykule Czym jest Netflix?

Możesz anulować konto w dowolnym momencie.

 

INFORMACJE O SERWISIE NETFLIX
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, z którego korzysta 104 mln aktywnych użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów i seriali, w tym własnych seriali, dokumentów i filmów pełnometrażowych (tzw. Netflix Originals). Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów w dowolnej liczbie, w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i łącze internetowe. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i dalszych zobowiązań.


Czytaj również:

Netflix: Opowieści z San Francisco – pierwsze zdjęcia z serialu limitowanego

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (18-19.03.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner