Netflix i Instagram wspólnie organizują sesję pytań i odpowiedzi na żywo pt. “Wanna talk about it”

Facebooktwitter

Netflix seriale

W nowym instagramowym serialu pojawią się gwiazdy popularnych produkcji Netflix dla młodzieży i opowiedzą, jak dbać o siebie podczas globalnej pandemii.

Pierwsza odsłona serialu instagramowego pojawiła się na profilu @netflix w czwartek 9 kwietnia o 16:00 czasu PT (o 1 w nocy z czwartku na piątek w Polsce), a kolejne odcinki będą nadawane co czwartek aż do 14 maja.

https://www.instagram.com/p/B-uSizvA4-w/

Czego można się spodziewać?

Zaproszone gwiazdy, w tym Noah Centineo („Do wszystkich chłopców, których kochałam”), Joey King („The Kissing Booth”), Ross Butler („Trzynaście powodów”), Caleb McLaughlin („Stranger Things”), Lana Condor („ Do wszystkich chłopców, których kochałam”), Jerry Harris („Cheer”) i Alisha Boe („Trzynaście powodów”), wystąpią na żywo na profilu @Netflix na Instagramie, gdzie będą rozmawiać ze specjalistami zajmującymi się zdrowiem psychicznym z organizacji takich jak National Alliance on Mental Illness (NAMI), Mental Health America, The Trevor Project, Crisis Text Line oraz American Foundation for Suicide Prevention.

Tematem rozmów będą wyzwania, z jakimi mierzą się młodzi ludzie podczas pandemii COVID-19. Pytania, na które spróbujemy odpowiedzieć, to m.in.: Jak poradzić sobie z bezsennością? Jak utrzymać relacje społeczne, gdy konieczne jest dystansowanie fizyczne? Jak poradzić sobie ze stresem? oraz Na czym ma polegać dbanie o siebie w tym trudnym okresie? 

Pierwsza transmisja IG Live na profilu @netflix odbyła się w czwartek 9 kwietnia o 16:00 czasu PT (o 1 w nocy z czwartku na piątek w Polsce). Pojawił się w niej Noah Centineo („Do wszystkich chłopców, których kochałam”) oraz doktor Ken Duckworth, naczelny lekarz z organizacji National Alliance on Mental Illness, a tematem rozmowy było dbanie o siebie.

Obserwuj @netflix na Instagramie, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach na żywo zaplanowanych na ten miesiąc.

#zostanwdomu


Polecamy również

Nowy serial animowany wytwórni ViacomCBS International Studios „Sharkdog” trafi do globalnej oferty Netflix w 2021 roku

Efekty specjalne w serialu „Wiedźmin” – materiał wideo od firmy Platige Image

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner