Nowy serial animowany wytwórni ViacomCBS International Studios „Sharkdog” trafi do globalnej oferty Netflix w 2021 roku

Facebooktwitter

Firmy Netflix i ViacomCBS International Studios (VIS) zapowiadają animowany serial „Sharkdog” Jacinthy Tan z Singapuru. 

Serial złożony z 20 siedmiominutowych odcinków wyprodukuje firma ViacomCBS International Studios we współpracy z singapurskim studio animacji komputerowej One Animation. Premierę zaplanowano na 2021 rok.

Sharkdog” to pierwszy  międzynarodowy serial firmy VIS wyprodukowany na zlecenie Netflix. To również pierwsza singapurska animowana produkcja w ramach programu Global Animated Shorts Program stacji Nickelodeon, którego celem jest wyszukiwanie i opracowywanie oryginalnych treści komediowych dla dzieci z całego świata.

Streszczenie fabyły
Serial opowiada o przygodach 10-letniego Maksa i jego najlepszego przyjaciela Sharkdoga, który jest pół rekinem, pół szczeniakiem o wielkim apetycie. Nieświadomy swojej siły i innych charakterystycznych dla rekina cech Sharkdog często wywołuje potężne zamieszanie. Jednak — jak wszystkie dobre pół psiaki — zrobiłby wszystko dla Maxa.

Informacje o firmie ViacomCBS International Studios (VIS)
Założona w 2018 r. firma ViacomCBS International Studios (VIS) to oddział wytwórni ViacomCBS Networks International, która produkuje treści wszystkich gatunków zarówno dla marek i platform ViacomCBS — takich jak Nickelodeon, MTV, Comedy Central, Paramount Channel, Channel 5, Telefe i Porta Dos Fundos — jak i na zlecenie partnerów zewnętrznych. Globalna oferta VIS obejmuje produkcje oryginalne, współprodukcje, sprzedaż lokalnych adaptacji i materiałów na zamówienie. VIS tworzy filmy i programy wszystkich gatunków, od oper mydlanych i dramatów po krótko- i długoformatowe komedie oraz filmy pełnometrażowe.

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 167 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

#zostanwdomu


Polecamy również

Efekty specjalne w serialu „Wiedźmin” – materiał wideo od firmy Platige Image

Już nie żyjesz: Sezon 2 | Teaser i zapowiedź premiery od Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner