Disney+ prezentuje zwiastun serialu “ANDOR” – premiera już we wrześniu

Facebooktwitter

Disney+ seriale

Disney+ opublikował nowy, ekscytujący zwiastun oryginalnego, 12-odcinkowego serialu Lucasfilm Andor.

Serial Andor, który rozgrywa się przed wydarzeniami z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, zadebiutuje wyłącznie w ofercie Disney+ w nowym terminie – w środę 21 września, z trzyodcinkową premierą.

Serial Andor odkrywa nową perspektywę ze świata „Gwiezdnych wojen”, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii.

Andor | Oficjalny zwiastun | Disney+

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller i Fiona Shaw.

Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest również twórcą i showrunnerem.

Disney+ seriale

O DISNEY+

Disney+ to platforma streamingowa oferująca dostęp do filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i produkcji występujących pod marką Star. Na wybranych rynkach międzynarodowych oferuje również szeroką gamę ogólnej rozrywki, od ekscytujących nowych oryginałów po ponadczasowe klasyki. Disney+ to flagowa usługa streamingowa kierowana bezpośrednio do konsumenta, będąca własnością The Walt Disney Company i należąca do segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje dostęp do treści online bez reklam wraz ze stale rosnącą kolekcją ekskluzywnych oryginalnych produkcji, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentalnych, filmów akcji, seriali animowanych i treści krótkometrażowych. Dzięki bezprecedensowemu dostępowi do długiej historii niesamowitej rozrywki filmowej i telewizyjnej Disneya, Disney+ jest również ekskluzywnym miejscem udostępniania najnowszych filmów The Walt Disney Studios. A poprzez dołączenie Star oferuje najnowsze produkcje z 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures i nie tylko. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę disneyplus.com lub znajdź aplikację Disney+ na większości urządzeń mobilnych i telewizorach.

Disney+


 

Polecamy również

Sierpień w HBO Max – ramówka na 1-14 sierpnia – oficjalna lista premier

Sierpniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości polski serial „Gry rodzinne”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner