Drugi sezon serialu „Riverdale” (2017) zadebiutuje w ofercie Netflixa już w październiku 2017r.

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

TW-riverdale-bg-1Stacja telewizyjna CW w USA wyemituje pierwszy odcinek 2. sezonu serialu „Riverdale” (2017) już 8 października 2017r.

Netflix powinien podobnie jak w przypadku sezonu pierwszego serialu nowe odcinki udostępnić co piątek licząc od dnia premiery odcinka w stacji CW na terenie USA, czyli od 13 października 2017r.

Drugi sezon serialu będzie liczył 22 odcinki, o czym poinformował na swoim profilu Twitterowym ArchieComics kilka dni temu przy okazji ukończenia kręcenia pierwszego odcinka nowego sezonu.

archie-comisc-riverdale-S2-odcinki

Pierwszy sezon serialu „Riverdale” (2017) w ofercie Netflix Polska zadebiutował 21 stycznia 2017r., a finałowy odcinek 1. sezonu serialu trafił do oferty 12 maja 2017r. Pierwszy sezon liczy 13 odcinków.

Riverdale (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Drugi sezon serialu „Riverdale” (2017) zadebiutuje w ofercie Netflixa już w październiku 2017r.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...