Film animowany “Między nami żywiołami” najchętniej oglądaną premierą filmową w ofercie Disney+ w 2023 roku

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Film “Między nami żywiołami” Disneya i Pixara zadebiutował na platformie 13 września i osiągnął rekordowe wyniki oglądalności.

“Między nami żywiołami” jest najchętniej oglądaną premierą filmową roku w ofercie Disney+ i jedną z 10 najlepszych premier filmowych w historii platformy, osiągając 26,4 mln odtworzeń* w ciągu pierwszych pięciu dni dostępności w Disney+. Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat. Film wyreżyserował Peter Sohn („Dobry dinozaur” oraz krótkometrażowe „Zaburzenie częściowe”), scenariusz napisali John Hoberg, Kat Likkel i Brenda Hsueh, a producentką jest Denise Ream („Dobry dinozaur”, „Auta 2”).

Disney+ filmy

W ciągu pierwszych pięciu dni w Disney+ Między nami żywiołami stał się najchętniej oglądaną premierą filmu od czasu premiery „To nie wypanda” Disneya i Pixara w marcu 2022 roku, a także najczęściej oglądaną premierą filmową Disney+ wszech czasów w Ameryce Łacińskiej, tuż przed „To nie wypanda”.

Jeszcze dzisiaj, czyli do 20 września, nowi i powracający subksrybenci mogą przez stronę www.disneyplus.com wykupić dostęp do Disney+ za 6,99 zł miesięcznie przez trzy miesiące, bez ukrytych kosztów i z możliwością anulowania w dowolnym momencie. Oznacza to oszczędność wysokości 75% w porównaniu z regularną ceną.

 

Disney+ oferuje coś dla każdego, przez cały rok dodając nowe seriale telewizyjne, przeboje kinowe i wyjątkowe produkcje oryginalne pod sześcioma markami: Disney, Pixar, Marvel, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i Star, z biblioteką obejmującą wszystko – od filmów dokumentalnych po uznane przez krytyków dramaty, komedie i klasyczne animacje. Subskrybenci mogą cieszyć się m.in. najnowszym serialem “Ahsoka” z uniwersum Gwiezdnych wojen, wszystkimi sezonami “Grey’s Anatomy: Chirurdzy” oraz docenianymi hitami, takimi jak “The Bear”, “Zbrodnie po sąsiedzku” czy “The Mandalorian”.

*Odtworzenie jest definiowane jako łączny czas wszystkich odtworzeń podzielony przez długość filmu

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Po więcej informacji wejdź na disneyplus.com lub do aplikacji Disney+ dostępnej na większości urządzeń mobilnych i telewizorów z dostępem do internetu.


Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 16 – 30 września | oficjalna lista premier

Oferta specjalna Disney+ – tylko 6,99 zł miesięcznie przez 3 miesiące

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner